Ten spot z Rozenek i Majdanem podbija internet. Fani zachwyceni humorem i dystansem. "Rozwaliliście system!"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali w tym roku ambasadorami Szlachetnej Paczki. Teraz internet podbija spot promujący akcję.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się w restauracji? Tak, ale tylko na potrzeby promocji inicjatywy Szlachetna Paczka, której zostali ambasadorami. 

Spot reklamowy ma miejsce w ekskluzywnej restauracji, w której Majdanowie robią kelnerowi (w którego rolę wcielił się sam Majdan) awanturę o zbyt małe porcje jedzenia.

Pan żartuje? Tyle pieniędzy za takie coś?
Dwa ziemniaczki? Kawałek mięsa? Proszę pana, na bazarku to kosztuje 10 złotych!

Dalej jest równie zabawnie i z przymrużeniem oka! Do dyskusji przyłączają się inni pracownicy restauracji oraz zgromadzeni goście, którzy inspirują Małgorzatę Rozenek do prostego wniosku - warto wpłacać pieniądze na Szlachetną Paczkę.

Możesz próbować pomóc komuś na ulicy albo wziąć udział w Szlachetnej Paczce, w której wszystko jest mądrze zorganizowane. Dlatego jeżeli jesteś w Paczce, robiąc paczkę, wpłać na Paczkę, aby dalej nas mogła łączyć w pomaganiu.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Szlachetna PaczkaMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Szlachetna Paczka mat. prasowe

Osoby biorące udział w kampanii "Za dobre rzeczy się płaci" w zabawny sposób zwracają uwagę na to, że zrobienie paczki to tylko pierwszy krok na drodze do mądrego pomagania. Zachęcają też do wpłat na konto Szlachetnej Paczki - jest to najprostszy sposób, żeby wesprzeć inicjatywę.

Reklama bardzo spodobała się fanom Małgorzaty Rozenek. Zwrócili uwagę na to, że "Perfekcyjna" ma do siebie dystans i nie bała się "zrobić cyrku", ale wszystko w szlachetnym celu.

Uwielbiam. Śmieszne i ma przesłanie!
Rozwaliliście system! Można powiedzieć o czymś ważnym bez pompatyczności? Jak widać można! Ukochuję to!
Wspaniała akcja! Nareszcie spot, który przemawia do ludzi.
Genialne, naprawdę! Mam nadzieję, że obejrzy to jak najwiecej osób.
 

Oczywiście znaleźli się też tacy, którym spot się nie podobał.

Moim zdaniem ten mało fortunny spot z popularną parą robi akcji więcej szkody niż pożytku. Dla mnie wynika z tego, że zorganizowanie paczki lub wpłata na jej rzecz jest jedną z kolejnych zachcianek / fanaberii mieszkańców dużych miast a nie wspaniałą akcją. (...) Za dużo tego trochę - przekaz się całkiem rozmywa. Trafniej byłoby pokazać, że za cenę tego, co jest na talerzu Radosława, uboga czteroosobowa rodzina może mieć zapewnione jedzenie na 3-4 dni.

Na szczęście Rozenek i Majdan jak zawsze mogą liczyć na swoich wiernych obrońców.

Ludzie, ogarnijcie się! Święta za parę dni a Wy ciągle jadem tryskacie. Nie macie innych problemów? Świetna akcja i to się liczy! Brawo, że są ludzie którzy chcą pomóc.
Jak zwykle hejt. Może sami zróbcie coś dla innych zanim zaczniecie krytykować czyjąś działalność. Pani Małgosiu, brawo za udział w tej niesamowitej akcji jaką jest Szlachetna Paczka!

Oprócz Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, w spocie pojawili się też pisarka Katarzyna Bonda, Jaro Bieniecki i ekipa Runmageddon, Karolina Pilarczyk (mistrzyni Europy w drifcie), Matteo Brunetti (finalista programu "MasterChef") oraz youtuberzy: Magic of Y, Cyber Marian i Wojtek Szumański. Reżyserem jest Daniel Rusin, znany też jako youtuber "Reżyser życia". 

A Wam, jak się podoba ten spot? Dajcie znać w komentarzu!

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.