Magda Gessler dostała gigantyczną podwyżkę od TVN-u. Kwota robi wrażenie!

Magda Gessler nie tylko świetnie gotuje, ale ma również nosa do interesów. Jej starania doceniła właśnie stacja TVN, która postanowiła nagrodzić restauratorkę sporą podwyżką.

Jak podaje portal "Super Express" Magdę Gessler czeka przypływ gotówki. I to naprawdę dużej! Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, prowadząca "Kuchenne rewolucje" ma dostać gigantyczną podwyżkę od stacji, z którą związana jest od kilku lat.

TVN postanowił wynagrodzić ją za ciężką pracę i generowanie dużych zysków dodatkową kwotą ok. 600 tys. zł. rocznie. Robi wrażenie, nieprawdaż? Dzięki temu zarobki  Magdy Gessler będą teraz znacznie przewyższać te, która dostaje król TVN-u, Kuba Wojewódzki.

"Super Express" informuje, iż wpływy z reklam, emitowanych podczas "Kuchennych rewolucji", to ponad 29 mln złotych za jeden sezon, podczas gdy tych transmitowanych w czasie programu Kuby Wojewódzkiego, to zaledwie 14 mln.

Magda Gessler ma 3 programy telewizyjne, które co tydzień przyciągają przed telewizory tłumy widzów. Do tego kilka znanych restauracji. Można by wręcz powiedzieć, że czego się nie dotknie, zamienia to w złoto.

AG