Magda Gessler dostała gigantyczną podwyżkę od TVN-u. Kwota robi wrażenie!

Magda Gessler nie tylko świetnie gotuje, ale ma również nosa do interesów. Jej starania doceniła właśnie stacja TVN, która postanowiła nagrodzić restauratorkę sporą podwyżką.

Jak podaje portal "Super Express" Magdę Gessler czeka przypływ gotówki. I to naprawdę dużej! Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, prowadząca "Kuchenne rewolucje" ma dostać gigantyczną podwyżkę od stacji, z którą związana jest od kilku lat.

TVN postanowił wynagrodzić ją za ciężką pracę i generowanie dużych zysków dodatkową kwotą ok. 600 tys. zł. rocznie. Robi wrażenie, nieprawdaż? Dzięki temu zarobki  Magdy Gessler będą teraz znacznie przewyższać te, która dostaje król TVN-u, Kuba Wojewódzki.

"Super Express" informuje, iż wpływy z reklam, emitowanych podczas "Kuchennych rewolucji", to ponad 29 mln złotych za jeden sezon, podczas gdy tych transmitowanych w czasie programu Kuby Wojewódzkiego, to zaledwie 14 mln.

Magda Gessler ma 3 programy telewizyjne, które co tydzień przyciągają przed telewizory tłumy widzów. Do tego kilka znanych restauracji. Można by wręcz powiedzieć, że czego się nie dotknie, zamienia to w złoto.

AG

Więcej o:
Komentarze (99)
Magda Gessler dostała podwyżkę od TVN-u. Kwota robi wrażenie!
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 44 razy 24

  W tych czasach na robieniu idioty z siebie zarabia się niebotyczne sumy...

 • sacc77

  Oceniono 28 razy 16

  Był taki czas, gdy to POLSAT za sprawą promowania disco-polo oraz mordobicia był synonimem obciachu i prostactwa zaś TVN miał aspiracje do jakości i kreowania opinii.
  Obecnie, POLSAT staje się coraz bardziej zaangażowany zaś TVN jak widać chociażby po forowaniu tego obmierzłego chamskiego kocmołucha zdąża w stronę dna w tempie coraz bardziej przyspieszonym.

 • axsell

  Oceniono 22 razy 12

  Chyba przestanę oglądać TVN...z obawy że od samego patrzenia na nią dostanę obstrukcji....

 • arni123

  Oceniono 15 razy 11

  Wszystkim narzekającym chciałbym przypomnieć, że TVN jest firmą prywatną a nie państwową (póki co), kierującą się rachunkiem ekonomicznym. Właścicielowi wolno wydawać pieniądze tak jak uznaje za słuszne. Dla niekumatych - udziałowcy to tez właściciele, Zarząd Spółki jest ich przedstawicielem. Gdyby pani Gessler oglądalności nie miała to by nie było kasy z reklam, nie byłoby kasy dla niej. Najwidoczniej jest popularna i musicie się z tym pogodzić. Nikt nikogo do oglądania TVN nie zmusza, płacić za to też nie musicie - w przeciwieństwie do TVP. Nie bronię jej ale wielu tu dostaje konwulsji na jej widok a ja pytam: po co ją oglądacie?

 • Gość: rabarbar

  Oceniono 22 razy 10

  Kasa jej wychodzi ale usta nie za bardzo. Przepłaciła.

 • mechantloup

  Oceniono 12 razy 8

  Kto wam każe oglądać Gessler? Macie pilota? To sobie włączcie Ku...zję. Serio, nie rozumiem takiego stękania na forum. Ponadto TVN jest stacją PRYWATNĄ, więc płacić może tyle, ile chce. To nie idzie z Waszego abonamentu.

 • dziadekjam

  Oceniono 7 razy 7

  "Super Express" informuje, iż wpływy z reklam, emitowanych podczas "Kuchennych rewolucji", to ponad 29 mln złotych za jeden sezon, podczas gdy tych transmitowanych w czasie programu Kuby Wojewódzkiego, to zaledwie 14 mln.
  ========================================================================
  Ta informacja wystarcza za wszelkie sondaże odnośnie kondycji intelektualnej Polaków. Czy PiS u władzy nadal dziwi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX