Oto nowa Miss America. Podczas przemówienia publicznie skrytykowała Donalda Trumpa

Za nami kolejne już wybory Miss America. Zwyciężczyni jest nie tylko ładna, ale nie boi się szczerze i otwarcie wyrażać swojego zdania. Dostało się nawet Donaldowi Trumpowi.

W niedzielę w Atlancie odbył się finał konkursu Miss America. Do walki o tytuł najpiękniejszej kobiety stanęło 51 kandydatek - po jednej z każdego stanu USA. Zwyciężczynią została 23-letnia Cara Mund, która jest pierwszą Miss w historii konkursu pochodzącą z Dakoty Północnej. Wszystkie kandydatki tradycyjnie zaprezentowały się w strojach wieczorowych oraz w kostiumach kąpielowych. Częścią konkursu był również pokaz talentów oraz pytania od sędziów. W czasie rozmowy na tematy polityczne Cara Mund, zapytana o decyzję Donalda Trumpa o wycofaniu się Stanów Zjednoczonych z porozumienia klimatycznego z Paryża, bez skrępowania odpowiedziała:

To była zła decyzja. Nie ma wątpliwości, że klimat się zmienia (...).

Podczas spotkania z dziennikarzami już po konkursie Cara Mund odniosła się do swojej wcześniejszej wypowiedzi. Miss America przyznała otwarcie, że zależało jej, żeby dać jak najbardziej szczerą odpowiedź.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Cara Mund pochodzi z miasta Bismarck i jest absolwentką Brown University. W najbliższej przyszłości planuje rozpocząć studia prawnicze w Notre Dame Law School. Koronę otrzymała z rąk poprzedniej Miss America 2017, Savvy Shields. Mund jest spokrewniona z Victorią Woodhull, która jako pierwsza kobieta w historii Stanów Zjednoczonych kandydowała na prezydenta kraju. Zasłynęła również jako liderka ruchu feministycznego. 

AG

"Nowe oblicze Greya" - zwiastun filmu

Więcej o:
Komentarze (46)
Miss America, Cara Mund skrytykowała publicznie Donalda Trumpa
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 35 razy 23

  Zrobili tylko krzywdę dziewczynie.Uwierzy ,ze jest piękna.Poprawność polityczna zabija świat.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 26 razy 16

  Pieknie dziewczyny chodza u nas w NY po ulicach a wybrano pasztet by dopiec Trumpowi, co za durnota. Ona nawet przecietna nie jest.

 • Gość: anka66

  Oceniono 13 razy 9

  "Mund jest spokrewniona z Victorią Woodhull, która jako pierwsza kobieta w historii Stanów Zjednoczonych kandydowała na prezydenta kraju. Zasłynęła również jako liderka ruchu feministycznego. " A to przypadek;)

 • Gość: Anna

  Oceniono 7 razy 7

  Troche ona mi Miley Cyrus przypomina

 • jego_eminencja

  Oceniono 17 razy 7

  Nasza aktorka serialowa Mucha w wieku 23 lat byla ladniesza od tej miss, no i jej uda jak u indyka... a moze to miss wsród zawodowych kolarek albo pilkarek? Od jazdy na rowerze w czasówkach po welodromie dostaje sie takich ud

 • Gość: plk

  Oceniono 19 razy 7

  Gdyby nie skrytykowała nie zostałaby miss. Środowisko rozrywkowe jest przeciwko trampowi bo jest lewackie.

 • Gość: KIX

  Oceniono 14 razy 6

  a kogos obchodzi jej zdanie?

 • Gość: amp

  Oceniono 13 razy 5

  Z dupy wychodza pierdy i newsy jak ten powyzej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX