Głucha uczestniczka w amerykańskim "Mam talent". Jurorzy wzruszeni, publiczność we łzach. Ten występ podbija sieć!

"Mam talent". W amerykańskiej edycji zaśpiewała głucha uczestniczka. I oczarowała wszystkich. Były łzy wzruszenia.

"Mam talent". W amerykańskiej edycji pojawiła się piękna dziewczyna z gitarą. Obiecała zaśpiewać, jednak było pewne ale: 29-letnia Mandy Harvey jest głucha. Zapewne wielu z was wie, jak trudno jest osobie głuchej mówić w sposób płynny, skoro nie słyszy własnego głosu. A Mandy miała zaśpiewać. Zapytana przez jurorów jak to możliwe odpowiedziała, że wciąż ma poczucie rytmu i tempa melodii. I oczarowała wszystkich.

Zaśpiewam własną piosenkę, którą nazwałam próbą... Chcę zrobić w swoim życiu coś więcej, niż po prostu się poddać - powiedziała.

I zaśpiewała tak:

Jak widać na filmie, były łzy wzruszenia. Całkiem uzasadnione, bo Mandy zaśpiewała naprawdę pięknie. Jak zdradziła, słuch straciła w wieku 18 lat ze względu na chorobę tkanki łącznej. Początkowo załamała się, ale pomimo pogarszającego się słuchu, nie straciła do końca ducha walki i zaczęła uczyć się śpiewać na nowo.

Ależ to inspirujące! Uwielbiam barwę twojego głosu, jego wibracje. Nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć się znowu.
Ta piosenka zrobiła mi dzień.
To jest najlepsza rzecz na świecie! Sprawiłaś, że do mojego serca zawitało słońce - pisali na Twitterze programu jego fani.

Także w trakcie programu spotkała się z najwyższym uznaniem, kiedy publiczność zgotowała jej owacje na stojąco. W pełni zasłużone.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (3)
Głucha uczestniczka w amerykańskim "Mam talent". Jurorzy wzruszeni, publiczność we łzach. Ten występ podbija sieć!
Zaloguj się
 • Gość: Marcelina

  0

  Jestem zdania tego samego co poprzedniczka ( Paulina ).Ten tekst jest obrazą.
  "Tą piosenkę nazwałam próbą..." Polecałabym nie tłumaczyć słów w tłumaczu google, bo nie ma to największego sensu. Dziewczyna nazwała swoją piosenkę "Try" i nazw angielskich ( piosenek, itd. ) nie powinno się tłumaczyć. Ew. dodać w nawiasie z ang. Spróbuj. Przecież dziewczyna nie śpiewa Jeśli ja będę próba, tylko Jeśli bym spróbowała. Szanujmy siebie - język angielski i POLSKI. Piszcie po polsku, nie po polskiemu

 • Gość: Paulina

  0

  Piosenka zrobila mi dzien... co za wspamiala polszczyzna; w tekscie mnostwo bledow. Kochani szanujmy sie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX