Eurowizja 2017. Filip Chajzer ostro o zwycięzcy: Lepszy ziomek wył ostatnio przed metrem. Surowo ocenia też Moś. Wróblewska ma inne zdanie

Eurowizja 2017 wywołała sporo emocji. Podczas gdy Dorota Wróblewska wynosi na ołtarze zwycięzcę konkursu, Filip Chajzer go wykpiwa.

Kasia Moś niestety nie odniosła zwycięstwa na tegorocznej Eurowizji. Pierwsze miejsce zajął wyróżniający się na tle innych uczestników konkursu Salvador Sobral. Choć głosowało na niego miliony Europejczyków, to serca Filipa Chajzera nie udało się podbić Portugalczykowi.

Portugalia ? Lepszy ziomek wył ostatnio przed metrem centrum. Trzeba było go spakować w samolot i do Kijowa, a nie jakieś cuda na kiju - napisał na Facebooku Chajzer.

Chajzera nie porwał też występ Kasi Moś.

Polska jak co roku niedoceniana przez jury - skomentowała powyższy post Chajzera fanka dziennikarza.
Średnie daliśmy powody do docenienia... Kasia super ale ta piosenka... zuo - odpowiedział.

Zupełnie inne odczucia po Eurowizji miała natomiast Dorota Wróblewska. Znawczyni mody dzięki zwycięskiemu występowi odkryła konkurs na nowo. Salvadora Sobrala nazwała "niespodzianką i pozytywnym zaskoczeniem".

Od trzech lat nie oglądam Eurowizji. Powód jest prozaiczny. Nie moje klimaty muzyczne.Dzisiaj włączam internet, słucham piosenki zwycięzcy Savadora Sobral i jestem w szoku! Co się stało? Wierzyć się nie chce, że wygrywa nie show, prowokacja i skandal tylko piękny głos i bardzo skromna osobowość!  Przełom! Fantastycznie, że zaczynamy słyszeć, widzieć i cenić wykonawców, którzy przekonują swoim talentem muzycznym i emocjami - napisała

Do grona fanów Sobrala dołączyła też Maja Sablewska.

Muzyka i prawda - napisała na Instagramie stylistka.

Równie lakonicznie, choć w zupełnie innym tonie o Eurowizji wypowiedział się Andrzej Saramonowicz.

Do antyfanów konkursu należy też najwyraźniej Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka Eurowizję skomentowała jedynie tym obrazkiem:

A Wam jest najbliżej do czyjego stanowiska?

Eurowizja 2017. Portugalczycy szaleją! "To najwyższy wynik w historii. Po ogłoszeniu wygranej płakaliśmy"

ZI

Więcej o:
Komentarze (166)
Eurowizja 2017. Filip Chajzer ostro o zwycięzcy: Lepszy ziomek wył ostatnio przed metrem. Surowo ocenia też Moś. Wróblewska ma inne zdanie
Zaloguj się
 • muflonex

  Oceniono 71 razy 53

  Niektórzy dziennikarze widać wierzą, że wystarczy byle co pierdnąć, żeby zaistnieć. Każdy ma prawo do opinii, co wcale nie znaczy, że coś mądrego z tego wyniknie.

 • Gość: yyyy

  Oceniono 70 razy 40

  Pan Chajzer nie ma pojęcia o muzyce. Zwyciężyła muzyka, nie gołe cy..i tyłek. Portugalczyk to prawdziwy artysta, nie marna kopia kogoś tam (tak potrafią polscy piosenkarze). Nie potrzebne były fajerwerki, ognie i motylki, tylko skromność i prawda. A Moś jako podróbka Barbie niech się schowa.

 • zebrzec

  Oceniono 53 razy 35

  no, skoro Filip tak powiedział to wie co mówi... pseudocelebryta w temacie fajansiarskiego festynu...

 • Gość: Dragon

  Oceniono 61 razy 29

  Przepiękna piosenka, melodyjna, delikatna... A pan Chajzer to jest może z wykształcenia muzykologiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX