Eurowizja 2017. Tak gwiazdy dopingowały Moś przed półfinałem. Najlepsza ONA. "Kasiu, wiem, co czujesz"

Monika Kuszyńska, Cleo, Michał Szpak i Doda zachęcali wszystkich do wspierania Katarzyny Moś we wtorkowym półfinale Eurowizji.

Eurowizja 2017. Po emocjonującym półfinale, który we wtorek odbył się w Kijowie, Katarzyna Moś zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu. Już w sobotę nasza reprezentantka powalczy o najważniejszy tytuł. Wokalistka przeszła do finału dzięki głosom wysyłanym na nią zza granicy, ale już wcześniej wsparcie udzielały jej polskie gwiazdy. Wśród nich znalazły się między innymi te, które reprezentowały nasz kraj w ubiegłych latach - Michał Szpak, Cleo czy Monika Kuszyńska. Wszyscy oni apelowali do naszych rodaków mieszkających za granicą, aby oddawali głosy na Moś.

Kasiu, z całego serca życzę ci powodzenia w Kijowie. Czeka cię super wyzwanie, ale jesteś świetna, więc na pewno sobie poradzisz. Trzymamy mocno kciuki wraz z całą Polską, a państwa na całym świecie, całą Polonię zachęcam do głosowania na Kasię Moś, naszą reprezentantkę w Kijowie. Powodzenia - mówiła Kuszyńska na nagraniu.

Podobny apel wystosowała także Cleo, która reprezentowała nas na Eurowizji trzy lata temu. Miała też dla Moś wskazówkę.

Kochani! UDOSTĘPNIAMY ten post, żeby dotrzeć do jak największej liczby naszych Rodaków. 9 maja wspieramy naszą Reprezentantkę Kasię Moś w konkursie EUROWIZJI. Zwracam się szczególnie do osób za granicą - bo to Wy możecie oddawać głos na Kasię! A My w Polsce mocno trzymamy kciuki i kibicujemy! Kasiu, wiem, co czujesz. Moja rada ---> jak tylko zobaczysz polskie flagi wśród olbrzymiej publiczności niech przypomną Ci, że nie jesteś tam sama - Wszyscy jesteśmy z Tobą! 3maj się! - napisała.

Ciepłe słowa napisał też w kierunku Moś Michał Szpak.

SZYBUJ JAK NAJWYŻEJ. Bądź muzyką, a scena stanie się Twoja.

Za naszą reprezentantką murem stała także Doda.

Wszyscy dzis trzymamy kciuki za @kasiamos_official!!!
 

Czyżby sukces piosenkarki to także zasługa wspierających ją gwiazd? Jeśli tak, prosimy o więcej przed sobotą!

Zobaczcie, jak z sukcesu cieszyli się Polacy w Kijowie:

Zobacz wideo

MK