''M jak miłość''. Przed nami wakacyjna przerwa, ale wiemy, co wydarzy się w kolejnym sezonie. Joasia będzie wściekła na Michała

Po wakacjach w serialu ''M jak miłość'' będzie się działo. Wszystko za sprawą konfliktu Joasi i Michała.

W kolejnym sezonie serialu ''M jak miłość'' nie zabraknie wielkich emocji! Chociaż nowe odcinki pojawią się na antenie Telewizji Polskiej dopiero po wakacyjnej przerwie, to już teraz wiadomo, że wydarzy się naprawdę dużo. Wszystko za sprawą Michała i Asi, którzy będą mieli poważne problemy...

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Co wydarzy się w kolejnym sezonie ''M jak miłość''?

W ostatnich odcinkach serialu przed wakacyjną przerwą nie brakowało zawirowań. Michał, w którego wciela się Paweł Deląg, i Asia, grana przez Barbarę Kurdej-Szatan, zbliżą się do siebie. Niestety ich gorący romans zostanie przerwany przez przykre wieści. Ostrowski ukryje jednak przed ukochaną niebezpieczną tajemnicę. Tuż przed finałowym odcinkiem ich uczucie przerwie nagły wypadek Leszka (Sławek Uniatowski). 

Pisarz otrzyma informację, że Leszek zaginął podczas wyprawy w góry i walczy o życie. Nie powie tego jednak Asi w obawie, że ona kolejny raz odepchnie go i wybierze właśnie Krajewskiego. Gdy Chodakowska pozna prawdę, nie będzie jej do śmiechu. Michał dowie się, że Leszek został przetransportowany do kraju i odwiedzi go w szpitalu. Jednak zatai ten fakt przed ukochaną. 

W pewnym momencie Leszek zrozumie, że serce Joanny należy do innego i nie będzie próbował jej odzyskać. Jednak nie od dziś wiadomo, że w serialu ''M jak miłość'' nie brakuje zwrotów akcji. Podobnie będzie również w tym przypadku. Ojciec Joanny poinformuje ją, że Krajewski o mało nie stracił życia podczas górskiej wędrówki. Wściekła Chodakowska nie będzie mogła uwierzyć, że partner ukrył przed nią tak istotną informację. W międzyczasie wykona test ciążowy, który potwierdzi, że spodziewa się dziecka. Teraz ona będzie miała swoją tajemnicę. Jak rozwiąże się ta sytuacja? Odpowiedź poznamy już po wakacjach! 

Więcej o: