Paweł Deląg potwierdził, że jest w związku. "Serce zajęte". Dominika Kulczyk nie jest jednak tak wylewna

Paweł Deląg w rozmowie z tygodnikiem "Relaks" po raz pierwszy opowiedział nieco o swoim związku.

Niedawno media obiegły zdjęcia, na których mogliśmy oglądać uroczą randkę Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga. Para wybrała się na przejażdżkę elektrycznymi hulajnogami po centrum stolicy, podczas której to nie szczędzili sobie czułości. Jeszcze kilka dni temu aktor tłumaczył, że to jedynie przyjaźń, jednak jego najnowszy komentarz stawia sprawę w innym świetle.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Kulczyk na randce z Pawłem Delągiem. Wrócili do siebie? Pocałunki na hulajnogach chyba nie pozostawiają wątpliwości

Zobacz wideo Karolina Pisarek o priorytetach w swoim związku: "Musiały się zgodzić"

Paweł Deląg jest zakochany 

Paweł Deląg niezbyt chętnie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym, jednak od czasu do czasu zdarza mu się skomentować medialne rewelacje na swój temat. O jego związku z Dominiką Kulczyk mówi się już od jakiegoś czasu. Tym razem aktor w rozmowie z tygodnikiem "Relaks" po raz pierwszy potwierdził, że jest zakochany po uszy.

Jestem w związku. Serce zajęte. (...) „Zakochanie” to stan przejściowy, chwilowy… Owszem, fajnie jest powiedzieć komuś: "Jestem w tobie zakochany". Ja mam poważny związek i nic więcej nie powiem - mówi aktor. 

Dominika Kulczyk w przeciwieństwie do Pawła Deląga, nie była już tak skłonna do zwierzeń. Szybko ucięła temat.

Nie będę komentowała. Cóż tu można mówić? - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie".

Zarówno Dominika Kulczyk, jak i Paweł Deląg nie afiszują się z życiem prywatnym w mediach, więc nic dziwnego w tym, że teraz również są bardzo powściągliwi.