"M jak miłość". Olek oczaruje matkę Agi. Kobieta nakryje go podczas striptizu. Czy wda się z nią w romans?

W "M jak miłość" Olek jest jednym z najbardziej uwodzicielskich bohaterów. Wiele wskazuje na to, że wda się w romans z matką swojej nowej dziewczyny.

Olek do tej pory był niestabilny w swoich uczuciach. Po tym jak zdradził swoją byłą dziewczynę, Anetę, obiecał sobie, że kończy z romansami. Jednak w 1433 odcinku "M jak miłość" ortopeda pozna matkę swojej obecnej partnerki, Agi. Niewykluczone, że spotkanie przerodzi się w gorącą relację.

Zobacz wideo

Szykuje się kolejny romans w "M jak miłość"?

Olek powie Adze, że dojrzał do tego, by ich związek rozwinął skrzydła. Przystojny ortopeda zasugeruje swojej dziewczynie, że burzliwe czasy ma już za sobą. Uradowana tą informacją, zaprosi go na spotkanie ze swoją matką.

Choć Aga uprzedzała go, że Teresa potrafi być trudna i lubi się wtrącać w jej życie prywatne, Chodakowski zgodził się ją poznać.

Ona ma jakąś schizę, martwi się o mnie, o moje życie... Wiesz, intymne... Wyszło na to, że jesteśmy w poważnym związku, a mama jutro przyjeżdża i fajnie by było, gdybyś podtrzymał tę wersję – powie Aga do Olka.

Mimo ostrzeżeń Olek nie przejmie się sytuacją. Niestety, jego pierwsze spotkanie z Teresą przebiegnie w dość niezręcznej atmosferze. Kiedy kobieta wejdzie do domu, zobaczy nagiego Olka, który robi striptiz dla jej córki. Jak się później okaże, przystojny lekarz wpadnie jej w oko. Czy niestabilny w uczuciach Chodakowski posunie się o krok dalej?

AD

Więcej o: