"M jak miłość" online. Streszczenie odcinka. Maria zrywa z Bielskim

"M jak Miłość" odcinek 1243 online. Samotność, strach i bezsenne noce - Maria (Małgorzata Pieńkowska) płaci wysoką cenę za romans z Bilskim (Zbigniew Stryj). A wkrótce czekają ją kolejne problemy.

"M jak miłość". Zobacz streszczenie odcinka online.

W najbliższy wtorek Rogowska zgodzi się na spotkanie z Robertem, choć Artur (Robert Moskwa) spróbuje przekonać ją, by trzymała się od byłego partnera z daleka – dla własnego bezpieczeństwa.
- Nie idź tam, proszę... Robertowi już nie pomożesz, a sobie możesz zaszkodzić! Nie jesteś mu nic winna. I przepraszam, że to mówię, ale... to chore, że czujesz się za tego człowieka odpowiedzialna!

Podczas widzenia w areszcie Maria oznajmi w końcu Bilskiemu, że... zrywa ich związek!
- Chcę być z tobą uczciwa, Robert. Życzę ci jak najlepiej, ale nie chcę, żebyś robił sobie nadzieję.To koniec. Tym razem już na zawsze.
- Chcesz tak po prostu przekreślić to wszystko, co było między nami? Nie zgadzam się na to, słyszysz?! Ode mnie się tak po prostu nie odchodzi.

W głosie biznesmena od razu pojawi się groźny ton. a Rogowska, przestraszona, tuż po wyjściu z aresztu skontaktuje się z Budzyńskim. I w tajemnicy przekaże mu pendrive, który Bilski ukrył w jej domu zanim zatrzymała go policja.
Prawnik szybko zorientuje się, że zapisane na urządzeniu dane to dowód na to, że Robert prał brudne pieniądze. I da szwagierce tylko jedną radę:
- To wygląda naprawdę niepokojąco. Powinnaś zerwać z tym człowiekiem kontakt, tak uważam!
Ale czy to wystarczy, by Maria wykreśliła Bilskiego ze swojego życia? Odpowiedź wkrótce.

A emisja odcinka "M jak miłość" numer 1243 już 4 października – lepiej nie przegapić ani sekundy! 

Więcej o: