"Na dobre i na złe" online. Streszczenie odcinka. Janek nie żyje, Tretter i Góral są w rękach bandytów

"Na dobre i na złe" online. Zobacz streszczenie odcinka 643.

Bandyci, którzy zabili Janka, zmylą policyjny pościg i uciekną karetką nad rzekę. A Góral od razu zrozumie, że tym razem nie planują zostawić świadków... I postanowi walczyć o życie. Zdesperowany, Jasiek doprowadzi w końcu do wypadku. I ciężko zrani Lidkę – dziewczynę, która wcześniej z zimną krwią zastrzeliła policjanta. Czy Tretter zdecyduje się pomóc morderczyni? A może złamie przysięgę lekarza... i zamiast Lidkę uratować, zaatakuje jej wspólników?Tymczasem Wiktoria nadal będzie nadzorować w Leśnej Górze ewakuację pacjentów - i walczyć z problemami. Do szpitala, mimo policyjnej ochrony, dostanie się żądny sensacji reporter (w tej roli Przemysław Cypryański). Mężczyzna przeprowadzi wywiad z kilkoma pacjentami i zakradnie się na blok operacyjny, na którym doszło do tragedii.

 A w finale zadzwoni do redakcji z "dobrymi" wieściami...
- Stary, mam prawdziwą bombę i wszystko na taśmie! Babka się nie szczypała. Jechała po szpitalu, po policji, po lekarzach. po wszystkich. Zrobimy z tym materiałem furorę!

 Doktor Pietrzak – tuż po tym, jak straciła ukochanego - wróci za to do pracy i wykona u jednej z pacjentek cesarskie cięcie. W trakcie zabiegu lekarka jednak nagle się załamie... Czy zdoła uratować matkę oraz dziecko - i przerwie „czarną serię” w Leśnej Górze?

Emocje, walka o życie, ale też nowa nadzieja. Takiego odcinka "Na dobre i na złe" lepiej nie przegapić!