"M jak miłość" online. Streszczenie odcinka 1237. Asia spotyka atrakcyjnego bruneta, a Magda boi się rozwodu

"M jak miłość". Streszczenie odcinka 1237 ONLINE.

"M jak Miłość" odcinek 1237. Streszczenie odcinka online

W najbliższy wtorek widzowie poznają w końcu Jacka (w tej roli Jan Wieczorkowski) - dawnego kolegę Tomka ( Andrzej Młynarczyk ) i Agnieszki (Magdalena Walach), który od kilkunastu lat mieszka w USA. Biznesmen przyleci do Polski, by podpisać ważny kontrakt. A przy okazji spotka się z przyjaciółmi z dzieciństwa.
Agnieszka przygotuje na cześć kolegi uroczysty obiad. A Tomek od razu poprosi przyjaciela, by został świadkiem na jego ślubie. Tymczasem Jacek przez cały wieczór nie będzie mógł oderwać oczu od Joanny (Barbara Kurdej-Szatan). Zafascynowany i oczarowany. Czy Tarnowska odwzajemni jego uczucia?

Magda (Anna Mucha) we wtorek znów spotka się za to z Pawłem (Rafał Mroczek). I wyzna przyjacielowi, że w jej małżeństwie trwa kryzys, bo Olek (Maurycy Popiel) – po tym, jak adoptowali Maćka (Franciszek Przenowski) – wcale nie jest szczęśliwy.
- Może nie jestem sprawiedliwa, ale. czasem myślę, że Olek nie jest do końca do tego wszystkiego przekonany.

A Marcin (Mikołaj Roznerski) tego samego dnia zorganizuje dla całej rodziny piknik i ognisko w siedlisku. Magda przyjedzie na imprezę z nadzieją, że Olek spędzi z synem więcej czasu – i w końcu poczuje, jak wspaniale być ojcem.
Marcin postara się z kolei, by Iza (Adriana Kalska) – z dala od Warszawy i Góreckiego – zapomniała w końcu o swoich problemach. W programie: krótki kurs rąbania drew. A do tego spacer, taniec i namiętna noc w pensjonacie. Czyli zestaw, po którym dziewczyna westchnie tylko:
- Jeszcze nikogo nigdy tak nie kochałam jak ciebie, wiesz?... Jesteś dla mnie najważniejszy.

Co wydarzy się dalej " M jak miłość "? Emisja odcinka numer 1237 już 13 września – lepiej nie przegapić ani sekundy

Więcej o:
Skomentuj:
"M jak miłość" online. Streszczenie odcinka 1237. Asia spotyka atrakcyjnego bruneta, a Magda boi się rozwodu
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX