"Na dobre i na złe". Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego. Jacek wyląduje w szpitalu!

Emisja odcinka 614 już "Na dobre i na złe" już 18 listopada Takich emocji lepiej nie przegapić!

W najbliższą środę w serialu " Na dobre i na złe " gościnnie wystąpi Magdalena Smalara (" Barwy szczęścia ", "Przepis na życie"). Jej bohaterka - Alicja - zostanie przyjęta na ginekologię Ale leczenie chorej będą utrudniać jej przekonania religijne oraz mąż (Daniel Salman) - który nie zgodzi się, by zbadał ją doktor Radwan (Mateusz Damięcki).

Doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) spróbuje przemówić mu do rozsądku:

Pańska żona być może jest poważnie chora. Wiem, że to może być dla państwa trudne do przyjęcia, ale Alicja powinna jak najszybciej odbyć to badanie, a w tej chwili nie mamy żadnej kobiety na dyżurze ginekologicznym

Jednak mąż pacjentki wybuchnie:

Żaden mężczyzna nie będzie dotykał mojej żony, rozumie pani? Żaden!

I w końcu pójdzie na skargę do Trettera (Piotr Garlicki).

W pańskim szpitalu w sposób skandaliczny naruszono godność moją i mojej małżonki!

Czy lekarze, mimo wszystko, zdołają Alicji pomóc?   Tymczasem Szczepan (Kamil Kula) kolejny raz okłamie Agatę (Emilia Komarnicka). Lekarka zaproponuje wieczorną, "gorącą" randkę, ale chłopak odmówi.

Dziś nie dam rady Muszę zakuwać, pojutrze egzamin

A kilka godzin później, zamiast ślęczeć nad książkami Lipski weźmie udział w "porwaniu" jednego z kolegów - Jacka (Łukasz Kaczmarek) - na wieczór kawalerski. Impreza będzie mocno zakrapiana i naprawdę szalona. A po ostrej zabawie przyszły pan młody trafi do szpitala! Jacek przejdzie skomplikowaną operację i przez kilka godzin będzie walczył o życie. A doktor Woźnicka - gdy w końcu odkryje, że Szczepan ją oszukał - od razu wybuchnie złością.

Impreza, koledzy, alkohol - wszystko rozumiem Nie rozumiem tylko jak ktoś, kto za chwilę podchodzi do egzaminu pielęgniarskiego, może wlać w człowieka z chorobą wrzodową hektolitry alkoholu?! Przecież mogliście go zabić!

Jaki będzie finał? Emisja odcinka numer 614 już 18 listopada Takich emocji lepiej nie przegapić!

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.