"Singielka". Nowy serial TVN już jesienią. Właśnie ruszyły zdjęcia. W obsadzie Paulina Chruściel, Filip Bobek i Mateusz Janicki

"Singielka" to nowy serial romantyczny TVN z Pauliną Chruściel w roli tytułowej singielki. O zakończenie tego stanu i serce dziewczyny walczyć będą Filip Bobek i Mateusz Janicki.

Serial "Singielka" opowiada o miłosnych perypetiach Elki (Paulina Chruściel), samotnej trzydziestoparoletniej dziennikarki. Zmotywowana ślubem siostry postanawia sama znaleźć swoją miłość życia. Daje sobie na to 274 dni. Największe szanse będą mieli bohaterowie grani przez Filipa Bobka i Mateusza Janickiego. W nowej produkcji TVN zobaczymy także Julię Kamińską , Izabelę Kunę , Karolinę Gorczycę, Dorotę Pomykałę oraz Dominikę Gwit.

Do serialu udało nam się zaprosić zdolnych aktorów młodego pokolenia. Paulina Chruściel, Mateusz Janicki, Filip Bobek i Julia Kamińska pokażą, jak szukając miłości odkryć prawdę o sobie. - powiedziała Karolina Izert, producent TVN.

Telenowela powstaje na bazie argentyńskiego tytułu "Ciega a Citas". Zdjęcia do "Singielki" w reżyserii Macieja Migasa realizowane są w Warszawie i potrwają do wiosny 2016 roku. Za kamerą stanie Michał Sobociński.

Poniżej zwiastun latynoskiego pierwowzoru.

 

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: