M jak Miłość. Śmiertelna choroba połączy Joasię i Tomka

Śmiertelna choroba w "M jak miłość" mocno zbliży Joasię i Tomka.

W 1142. odcinku " M jak miłość " przez nawrót choroby swojej mamy, Joasia ( Barbara Kurdej-Szatan ) zbliży się mocno do Tomka ( Andrzej Młynarczyk ). Początkowo to tylko ból brzucha. Kobieta lekceważy to, ale objawy się nasilają. Gdy Dorota Tarnowska ( Katarzyna Żak ) trafia do szpitala jej wyniki pokażą nawrót raka trzustki.

Joanna z dzieckiem jedzie do chorej matki. W szpitalu przejmują opiekę nad bratem Zosia ( Julia Wróblewska ) ze swoim chłopakiem Kubą (Karol Jankiewicz).

Sądząc, że umiera, pani Dorota przekazuje Tomkowi swoją ostatnią wolę. Kobieta pragnie, by Chodakowski zaopiekował się Asią po jej śmierci.

Chciałam panu podziękować za to, że Joasia ma w panu takie oparcie Nie wiem, jak to się wszystko skończy. Ale gdyby stało się coś złego proszę się nią zaopiekować.

Później Joanna musiała wypłakać się Tomkowi na ramieniu.

Wygląda na to, że mama ma nawrót choroby. Niczego konkretnego się nie dowiedziałam, lekarz powiedział, że są w trakcie diagnostyki, że dopóki nie zrobią kompletu badań. Nawet nie chcą mnie do niej wpuścić!

Czy Tomek i Joasia w "M jak miłość" będą razem? 1142. odcinek "M jak Miłość" już w najbliższy poniedziałek 11 maja o godz. 20.45 na TVP2.

Zobacz wideo

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.