Na wspólnej. Odcinek 2062. Smolny u psychologa

W 2062 odcinku "Na Wspólnej" Smolny zgłasza się w końcu do psychologa. Lekarz ocenia, że pacjentowi brakuje motywacji do wyzbycia się agresji. Proponuje więc terapię grupową.

Przez jego wojskowy dryl synowie uciekli z domu. Wybuchowa natura i skłonność do przemocy ściągnęły na niego gniew kibiców piłkarskich. Brutalnie pobity Krzysztof Smolny ( Łukasz Konopka ) w końcu zgłasza się do psychologa. Lekarz jednak nie widzi, by Krzysztof miał motywację do samodzielnego leczenia się z agresji. W zamian proponuje mu terapię grupową. Niechętnie, ale Smolny zgadza się.

Czy 2062 odcinek " Na Wspólnej " okaże się dla niego przełomowym? Po powrocie do domu Smolnego ponoszą nerwy. Wszystko dlatego, że Basia zdradziła fakt zapisania się na terapię jego matce.

W tym samym odcinku zobaczymy jak Marta bezskutecznie poszukuje pracy. Choć powinna się wyprowadzić się z mieszkania Igora, bez regularnych dochodów nie znajdzie innego lokum. Słysząc to, Olaf proponuje Marcie wspólne wynajęcie mieszkania.

Pech dosięga Marka, który przygotowywał się do prezentacji towarów na nowym osiedlu. Ktoś go jednak uprzedził, do tego powołując się na Zimińskiego, wykorzystał okazję by zarobić. Wściekły Marek prosi Dębka, żeby pomógł mu namierzyć "spryciarza".

2062 odcinek "Na Wspólnej" już w poniedziałek, 4 maja na antenie TVN o godz. 20.10.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.