M jak Miłość. Odcinek 1138. List pożegnalny Agnieszki

Agnieszka znika z mieszkania Tomka. Powody rozstania wyjawia w liście. Policjant nie daje za wygraną. W 1138 odcinku "M jak Miłość" widzów czekają dramatyczne sceny.

Po ucieczce sprzed ołtarza i namiętnej nocy z Tomkiem ( Andrzej Młynarczyk ) Agnieszka ( Magdalena Walach ) znika z mieszkania ukochanego. To był seks na pożegnanie. W 1138 odcinku " M jak Miłość " ukochana chce ponownie porzucić Chodakowskiego. Kocha go, ale nie akceptuje, że dla jego dzieci to Joasia jest prawdziwą mamą. Odchodząc o poranku zostawia mu jedynie list.

Dla mnie tu już nie ma miejsca. Przepraszam... I dziękuję, że przyjechałeś do Szczecina, dzięki temu nie  popełniłam w życiu kolejnego błędu. Całuję, Agnieszka - pisze Olszewska.

Policjant nie daje za wygraną i za wszelką cenę próbuje ją odnaleźć. Prosi o pomoc koleżankę z policji, Marylę (Izabela Kapiasova). Po kilku godzinach udaje się zlokalizować telefon Agnieszki i jego właścicielkę. Adam zatrzymuje taksówkę, którą Agnieszka odjeżdżała. Rozmawiają, ale wygląda na to, że to już koniec.

Czy to naprawdę koniec romansu Agnieszki i Tomka w "M jak miłość"? W kulisach serialu Kapiasova zdradziła, że w tym wątku jeszcze się wiele wydarzy.

1138 odcinek "M jak Miłość" już w poniedziałek, 27 kwietnia o godz. 20.40 w TVP2.

Zobacz wideo

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: