Kamilla Baar o uniewinnieniu Bukowskiego: Tak się powinno załatwiać sprawy w tym kraju. Na koniec najciekawsze

"Tak się powinno załatwiać sprawy w tym kraju". Kamilla Baaro skomentowała uniewinnienie swojego kolegi z planu "Na dobre i na złe" Marka Bukowskiego na Facebooku.

Właśnie zakończyła się głośna sprawa gwiazdy " Na dobre i na złe ". Marek Bukowski został uniewinniony . Nie miał on świadomości, że w jego samochodzie znajdują się narkotyki, wykazało śledztwo. O ile sam aktor dość oszczędnie odniósł się do korzystnego dla siebie wyroku, o tyle jego koleżanka z planu serialu na swoim Facebooku umieściła bardzo długi i emocjonalny wpis.

Dzisiaj jest Dzień SPECJALNY. Cieszę się dzisiaj. Bardzo. Cieszę się z Markiem Bukowskim (...). Dobrzy, porządni ludzie, jak Marek, powinni być jednak jakoś chronieni. Albo przez ludzi, albo przez historię. Albo przez Boga - pisze na Facebooku. - (...) Mam nadzieję, że teraz także, Marek do końca rozliczy tych wszystkich, którzy tę prowokację, działającą na niekorzyść N A S, Wszystkich, z planu serialu "Na dobre i na złe" spowodowali.

Jak wynika z postu, to Kamilla Baar sprawę Bukowskiego od początku prowadziła kancelaria partnera aktorki - Piotra Kochańskiego (Zobacz, kim jest Piotr Kochański ), pisze o nim "Mój Piotr" i bardzo chwali pracę, którą jego prawnicy wykonali.

Przeprowadzili analizy. Pracowali z biegłymi, z prokuratorami. Żadnych łapówek, uzgadniania, dogadywania - czysta adwokacka robota. I jest efekt! (...) Tak się powinno załatwiać sprawy w tym kraju. Ja cieszę się, że tak się stało tym razem. Że prawo każdego, tym razem Marka, do uchronienia swojego statusu, jako niewinnej osoby, udało się wykorzystać do końca.

Kamilla Baar o uniewinnieniu BukowskiegoKamilla Baar o uniewinnieniu Bukowskiego Screen z Facebook.com/kamilla.baarpriv Screen z Facebook.com/kamilla.baarpriv

We wrześniu zeszłego roku, Bukowski wieczorem wracał z planu serialu "Na dobre i na złe". Około 20 przy ulicy Stawki zatrzymali go policjanci w nieoznakowanym radiowozie. Gdy przeszukiwali samochód aktora, znaleźli "zawiniątko z suszem roślinnym". Jak powiedział nam rzecznik prasowy st. asp. Mariusz Mrozek, było to 7,75 gramów marihuany. aktor był trzeźwy. Warszawa.gazeta.pl powołując się na swoich informatorów z policji podaje jeszcze jeden wątek w sprawie. Donos na aktora, prawdopodobnie, złożył jeden z paparazzo polujących na zdjęcia gwiazd.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA