To się zdarzyło pierwszy raz! Młynarska przyćmiła Kożuchowską: sukienka, dekolt, buty...

Agata Młynarska się wyrobiła.

Jak to się stało? Przecieramy oczy ze zdziwienia, ale jednak. Chyba po raz pierwszy nieformalna królowa elegancji polskich salonów, Małgorzata Kożuchowska została zdetronizowana!

Zobacz wideo

Prezentacja wiosennych programów TVP 1 stanowiła element show Agaty Młynarskiej "Świat się kręci", którego gościem była Małgorzata Kożuchowska . Zamiast jednak, jak do tej pory, zachwycać się stylizacją aktorki, my podziwiamy zmiany, jakie już zaszły w garderobie gospodyni programu. Z każdą kolejną imprezą dziennikarka pokazuje coraz więcej i w coraz lepszym stylu. We wtorkowym odcinku "Świat się kręci" wystąpiła w białej sukience z dekoltem. Tak wymagający fason dobrze prezentuje się tylko na idealnej sylwetce. Młynarska dokonała świetnego wyboru. Apetyczny dekolt, delikatne sandałki na wysokim obcasie stworzyły wspaniałą całość. Do tego jeszcze biała marynarka, a w efekcie mamy klasę i seksapil w jednym.

Agata MłynarskaAgata Młynarska ElStudio ElStudio

Do tej pory taką litanię komplementów posyłaliśmy w stronę Małgorzaty Kożuchowskiej. Tym razem jednak mamy mieszane uczucia. Obszerna bluzka, przyduża spódnica i do tego ten dziwaczny pasek. Przygnębiający nastrój całej stylizacji pogłębiała skromna fryzura i jeszcze skromniejszy uśmiech. W efekcie gwiazda wyglądała na przygaszoną i smutną, zwłaszcza, gdy obok pojawiała się promienna Młynarska.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska ElStudio ElStudio

Nam najbardziej z całej stylizacji podobała się granatowa torebeczka. A Wam całość przypadła do gustu? Czy może Kożuchowską jednak przyćmiła Młynarska?

karo

Która gwiazda bardziej Ci się podoba?
Więcej o: