Amerykanin ma 4 żony i 17 dzieci

Kody Brown dzielnie rozdziela plemniki.

Co może zrobić kobieta, gdy dowiaduje się, że jej ukochany ma inną? Może wyrwać rywalce włosy i powiedzieć wszystkim koleżankom, że niewierny partner ma małego (nieważne czy informacja jest prawdziwa). Jest też wiele innych, wymyślnych, kobiecych sposobów zemsty, na które nawet diabeł by nie wpadł.

Okazuje się, że nie wszystkim kobietom przeszkadza ta druga. Ba! Niektóre znoszą nawet trzy inne. W Stanach Zjednoczonych stacja TLC pokazuje bardzo popularny reality show "Sister Wives" o niezwykłej, mormońskiej rodzinie Brown. Kody Brown ma 4 żony i 17 dzieci.

Rodzina Brownów jest bardzo wierząca. Rodzice próbują przekonać do poligamii dzieci, którym ten pomysł bardzo się nie podoba. Jedna z dziewczynek powiedziała:

Uważam, że poligamia nie jest dobra.

Rodzina wzbudza ogromne kontrowersje. Brownowie muszą zmieniać miejsce zamieszkania przez policję, która często puka do ich drzwi. Poligamia w Stanach jest zabroniona. Ta oficjalna.

Członkowie rodziny to: Kody (ojciec rodu, zajmujący się rozdziałem plemników), Meri (pierwsza żona), Mariah (15-letnia córka Meri i Kody'ego), Janelle (druga żona), z którą Kody ma szóstkę dzieci: Logan (16 lat), Madison (15 lat), Hunter (14 lat), Garrison (11 lat), Gabriel (9 lat), Savanah (6 lat), Christine (trzecia żona), z którą Kody ma szóstkę dzieci: Aspyn (15 lat), Mykelti (14 lat), Paedon (12 lat), Gwendlyn (9 lat), Ysabel (7 lat), Truely (1),  Robyn (najnowsza żona), z którą Kody ma syna Solomona, który urodził się niedawno.

Ciekawe, jak wyglądają romantyczne chwile w tym domu, tylko we dwoje. Przepraszam, w czworo. Albo w siedemnaścioro. Po co sobie żałować.

 

Rudy

Zobacz także:

Zbudowali związek na cudzym nieszczęściu

Najbardziej niedorzeczne plotki

Prokop i Hołownia żartują z Miszczaka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.