"M jak miłość" odcinek 1402. Czy Olek zdradzi Anetę z Agą? Ta kłótnia nie wróży nic dobrego

"M jak Miłość", odcinek 1402 (wtorek 27.11.2018). Olek i Aneta znowu się kłócą. Młody lekarz szybko znajduje ukojenie w rozmowie z Agą. Czy zdecyduje się na zdradę?

"M jak Miłość", odcinek 1402. Tym razem był to odcinek z kłótnią i rozstaniami.

M jak Miłość. Co wydarzyło się w 1402 odcinku?

Olek ponownie pokłóci się z Anetą. Tym razem pójdzie o to, że Olek nie czuje się jeszcze gotowy do powrotu do pracy, na co namawia go Aneta. A ponieważ w czasie rozmowy Olek bardziej zwraca uwagę na krzątającą się obok pary Agę, to wiadomo, że kolejna kłótnia gotowa. Aneta wychodzi z bistro zdenerwowana postawą swojego partnera, zaś Olek kieruje swoje zainteresowanie w stronę kelnerki Agi.

Kiedy Aneta jest w pracy, Olek ma okazję razem z Agą pomóc pani Oldze. Lekarz i kelnerka zbliżają się do siebie, zaś po powrocie ze szpitala, do którego zawieźli panią Olgę na badania, wspólnie trafiają jeszcze do mieszkania kobiety. A to wciąż nie koniec.

Jeszcze tego samego dnia Olek musi wrócić do bistro - okazuje się, że zapomniał laptopa. Wdaje się w szczerą rozmowę z Agą, której zwierza się ze swoich problemów. Parę przyłapuje Aneta, która ponownie zrobi awanturę swojemu partnerowi. Czy zdenerwowany Olek, z własnej woli spędzający noc na zapleczu bistro, zdradzi Anetę z Agą?

M jak Miłość. Odcinek 1402 - co jeszcze się wydarzyło?

We wtorkowym odcinku nie obyło się bez pożegnań. Wzruszającym koncertem pożegnała się ze swoimi bliskimi córka Ali - niebawem wyjeżdża z Polski i w ten sposób chciała dać przybranemu tacie, Julce i dziadkowi Stefanowi wyjątkowe wspomnienia. Paweł pożegna się jednak nie tylko z nią, ale również z Basią, która pozostałą część wakacji spędzi z matką i bratem.

Trudne chwile czekają też Kingę i Piotrka. Dostaną oni informacje od lekarza, że Kinga powinna urodzić przez cesarskie cięcie ze względu na groźbę odklejenia siatkówki.

Więcej o: