Hanka nie żyje. Co na to Kożuchowska?

Aktorka podziękowała widzom.

I stało się... Hanka Mostowiak nie żyje. Czekała na to cała Polska (a przynajmniej 7 milionów osób). Hanka Mostowiak zginęła przez wypadek samochodowy, do którego doszło, gdy wracała do Grabiny z siostrą Anką.

Małgorzata Kożuchowska była już zmęczona swoją rolą w " M jak Miłość ". Ilonie Łepkowskiej pomysł odejścia aktorki z serialu bardzo się nie podobał. Trzeba jednak przyznać, że śmierć Hanki bardzo ożywiła serial. O "M jak Miłość" znów zrobiło się głośno. Kożuchowska postanowiła pożegnać się z widzami. Ze łzami w oczach powiedziała:

Była to jedna z trudniejszych decyzji zawodowych w moim życiu. Było to boksowanie się sama z sobą, ile jeszcze wytrzymam. Ile jeszcze mogę dać tej Hance. Prowadzenie postaci przez tyle lat jest niezwykle wymagające. Wymaga uczciwości. W tej uczciwości wobec siebie i wobec widzów podjęłam taką decyzję. Chciałabym Państwu bardzo, bardzo podziękować za ten szacunek, który mi daliście. 11 lat to jest bardzo dużo. Kiedy zaczynałam ten serial byłam takim dziewczątkiem. W przeciągu tego serialu poznałam swojego prawdziwego męża, założyłam rodzinę, zmieniłam teatr. Przez te lata żegnaliśmy aktorów, rodziły się dzieci, nie tylko aktorom, ale tez członkom ekipy. Stworzyliśmy tutaj kawał życia i kawał rodziny. Jeśli nie będzie mnie tu na planie fizycznie na pewno będę miała kontakt z najbliższymi osobami. Ludzie mnie pytają, co będzie z Hanką, co z dziećmi, co z Markiem. Mam nadzieję, że sobie poradzi, ale, że będzie za mną tęsknił.

Postaramy się to jakoś dźwignąć.

Grób Hanki MostowiakGrób Hanki Mostowiak TVP

Bukers

Żegnamy Hankę Mostowiak. Kożuchowska nie rozpacza

Zobacz także:

Tak GINIE HANKA MOSTOWIAK!

Paweł Zduński się oświadczy!

Ostatnie chwile Hanki Mostowiak!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.