"Przyjaciółki". Będzie kolejny sezon. Pojawią się nowi bohaterowie. Niektórych aktorów dobrze znacie

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego 19. już sezonu "Przyjaciółek". Do serialu dołączą całkiem nowe twarze. Co będzie się działo na ekranie?

Więcej na temat seriali i nowości telewizyjnych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Serial "Przyjaciółki" wciąż cieszy się dużą oglądalnością, dlatego scenarzyści przedłużają produkcję na kolejne sezony, a fani mogą spać spokojnie. Aktorzy weszli na plan 7 grudnia i nagrywają już odcinki do 19. sezonu. A w nim zobaczymy zupełnie nowych bohaterów, którzy dołączą do dobrze znanej czwórki - Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki.

Zobacz wideo "Przyjaciółki" odc. 170 - zwiastun

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

"Przyjaciółki". Co wydarzy się w 19. sezonie?

Ostatnie odcinki "Przyjaciółek" pozostawiły otwarte zakończenie, a widzowie czują niedosyt po tym, jak pewne sytuacje u głównych bohaterek nie zostały rozwiązane. Patrycja stanęła przed miłosnym dylematem, a u jej przyjaciółek wypatrywano równie ważnych decyzji. W nowym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich dalsze losy. Będzie więcej na temat wspólnego życia Zuzy i Błażeja z synami pary, a także współpracy Ingi z byłymi partnerami. Małżeństwo Anki i Pawła, które od początku przeżywa wzloty i upadki, również zyska więcej uwagi na ekranie.

'M jak miłość'. Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz biorą ślub. Wiemy, gdzie się odbędziePopiel gra z Warykiewicz w "M jak miłość". Prywatnie są już małżeństwem

"Przyjaciółki". Pojawią się nowi bohaterowie

Natomiast do ekipy dołączą nowi aktorzy, którzy wcielą się w zaskakujące postacie. Można być pewnym, że namieszają trochę w życiu głównych bohaterek. Zespół zasilą m.in. Olga Sarzyńska znana m.in. z "Na dobre i na złe", Marta Chyczewska, która zagrała m.in. w "Planecie singli 3", Karol Dziuba, który wcielił się w wiele drugoplanowych ról w serialach, m.in. w "O mnie się nie martw" i Adam Zdrójkowski. Niektórzy z nich pojawią się w najmniej spodziewanym momencie. Nowy sezon "Przyjaciółek" będzie emitowany w Polsacie w przyszłym roku. Biorąc pod uwagę poprzednie lata, można spodziewać się, że serial pojawi się w wiosennej ramówce.

Więcej o: