"Hotel Paradise". Wielki powrót mocnej pary tuż przed finałem. Odpadł uczestnik, który mógł najbardziej namieszać

Finał programu "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Sprawdzamy, kto nadal ma szansę zgarnąć całą pulę.

W poniedziałkowym odcinku widzowie programu "Hotel Paradise" zobaczyli ostatnią Rajską Wyrocznię i ostatnie Rajskie Rozdanie. Uczestnicy, którzy przetrwali ten moment, wkroczyli do tygodnia finałowego. Nie obyło się bez zwrotów akcji i niespodzianek.

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

Meg RyanMeg Ryan kończy 60 lat. Najpiękniejsza kobieta lat 90. zmieniała się na naszych oczach

"Hotel Paradise". Panowie walczyli o immunitet

Na początku odcinka panowie stanęli przed trudnym wyzwaniem. Musieli zmierzyć się w konkurencji sportowej, w której główną nagrodą okazał się klucz do fioletowej sypialni. Najlepiej poradził sobie Łukasz, który wygrał jednak z małą pomocą ze strony Łukiego.

W fioletowej sypialni czekała na uczestnika nie lada niespodzianka. Po otwarciu drzwi do pokoju, okazało się, że są w nim Inga i Janek, którzy zanim odpali z programu, tworzyli całkiem mocną parę. Teraz wrócili, by się odegrać.

Musimy wygrać wszystko. Nie patrz na innych. Jak odpadasz i wchodzisz drugi raz, to już nie jesteś na wakacjach all inclusive za dwa koła, tylko jesteś w "Hotelu Paradise". Ja chcę zrobić tak, żeby raj zamienił się w piekło - powiedziała Inga.

To jednak nie koniec zwrotów akcji. Łukasz, który wygrał wcześniejszą konkurencję, otrzymał od nowej pary immunitet. Jego udział w programie nie był jednak zagrożony, ponieważ tworzy mocną parę z Naną. To postanowił wykorzystać Łuki, który odkąd się pojawił, próbuje mocno namieszać. Czy Łukasz oddał mu immunitet?

Zobacz też: "Hotel Paradise". Miłosz i Wiktoria nie wygrają programu? Widzowie typują zwycięzców i rzut kulą w finale

Laura Lewandowska i Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała pokój Laury. Jest nieco minimalistycznie

"Hotel Paradise". Ostatnie Rajskie Rozdanie

Podczas samego Rajskiego Rozdania nie doszło do niespodzianki. Łuki, który do tej pory był singlem, wybrał Sarę. Ona była jednak w parze z Michałem i przy nim została. 

Wygrał lepszy - powiedział uczestnik. 

Łuki odpadł z "Hotelu Paradise" tuż przez tygodniem finałowym. 

Więcej o: