"Ślub od pierwszego wejrzenia". Furorę robi nagranie z australijskiej wersji programu. Panna młoda: Miałam ochotę go uderzyć

Na TikToku został opublikowany fragment odcinka australijskiej edycji programu "Ślub od pierwszego wrażenia". Reakcja panny młodej na przyszłego małżonka zaskoczyła internautów.

Więcej informacji na temat programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów i kibicują ulubionym uczestnikom. Okazuje się, że zagraniczne edycje też mają miliony fanów i potrafią nieźle zaskoczyć widzów. Fragment australijskiego show jest na to idealnym dowodem.

Mateusz Gessler, Jacek Fedorowicz, Kinga RusinSokół jest prawnukiem Stanisława Wyspiańskiego. Inne pokrewieństwa mogą zaskoczyć

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zaskakująca rekcja panny młodej

Film, który został opublikowany na TikToku, ukazuje pierwsze spotkanie uczestników programu. Kobieta na widok stojącego przed ołtarzem przyszłego męża wypowiedziała dość zaskakujący komentarz pod jego adresem.

Miałam ochotę uderzyć go w twarz - powiedziała do kamery.

Później było już tylko gorzej. Podchodząc do ołtarza pierwsze słowa, jakie skierowała w stronę mężczyzny, dotyczyły kolczyków znajdujących się w jego brwiach.

Czy można usunąć kolczyki znajdujące się w twoich brwiach? - zapytała.

Pan młody i zgromadzeni goście nie kryli wielkiego zaskoczenia, słysząc te słowa. Podobnie jak internauci, którzy w komentarzach skrytykowali zachowanie kobiety.

Współczuję jej przyszłemu facetowi.
Nic dziwnego, że jest sinigelką.
Z pewnością było mu bardzo przykro. Wyglądał na bardzo sympatycznego. Nie zasługiwał na takie słowa.
Fatalnie się zachowała. Mogła ten komentarz zachować dla siebie - czytamy w komentarzach.

Nagranie znajdujące się na TikToku cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory obejrzały go ponad dwa miliony użytkowników. Polscy widzowie zaapelowali, aby zagraniczne edycje pojawiły się na Netfliksie, bo jak się okazuje, mogą być również bardzo ciekawe. 

Więcej o: