"Love Island". Angela ma dość wiadomości o Arsenie. "Jest nieistotną i zamkniętą sprawą w moim życiu"

Pomimo tego, że od rozstania Angeli i Arsena minęło już kilka miesięcy, to fani programu nadal nie mogą zapomnieć o ich związku. Uczestniczka "Love Island" wciąż otrzymuje od swoich obserwatorów informacje dotyczące byłego partnera. W ostatnim czasie szala goryczy przelała się i Angela postanowiła zaapelować do swoich obserwatorów, aby przestali to robić.

Angela i Arsen byli jedną z najbardziej lubianych par trzeciej edycji "Love Island". Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu i trzy miesiące po finale poinformowali o rozstaniu. Na początku wydawało się, że związek został zakończony w atmosferze wzajemnego szacunku. Jednak z każdym dniem na światło dzienne wychodziły kolejne informacje, które stawiały Arsena w niezbyt dobrym świetle. Widzowie do tej pory wysyłają Angeli wiadomości, które mają na celu oczernić go w oczach byłej partnerki.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Angela ma już dość informacji na temat Arsena

Ostatnio Angela na Instagramie postanowiła poprosić swoich obserwatorów, aby przestali jej wysyłać jakiekolwiek doniesienia na temat Arsena. Uczestniczka trzeciej edycji "Love Island" chciałaby raz na zawsze zamknąć ten rozdział i nie interesuje ją, co wydarzyło się w życiu byłego partnera. 

Moi drodzy, bardzo was proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości, co robi ten cały Arsen, z kim znowu pojechał na wakacje, po co i dlaczego. Jest nieistotną i zamkniętą sprawą w moim życiu - napisała Angela.

Dziewczyna dodała również, że nie chce uczestniczyć w tych wszystkich doniesieniach i życzy Arsenowi powodzenia w życiu.

Każdy ma swój rozum i możecie oceniać sytuację przez swój pryzmat. Ja nie chcę w tym wszystkim uczestniczyć, a wręcz życzę wszystkiego dobrego - wyznała na Instagramie.

Arsen po rozstaniu z Angelą szybko znalazł inną wybrankę serca 

Angela i Arsen odpadli tuż przed finałem, jednak nie to było powodem ich rozstania. W trakcie programu para zapewniała, że łączy ich głębokie uczucie i planują stworzyć szczęśliwy związek. Niestety tuż po zakończeniu show na światło dzienne wyszły informacje, które poważnie zaszkodziły ich relacji, która ostatecznie zakończyła się w lipcu 2021 roku.

 

Tuż po rozstaniu Arsen zaczął spotykać się z Oliwką uczestniczką drugiej edycji. Angela była zirytowana faktem, że chłopak tak szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Jak widać dziewczyna chce już zapomnieć o wszystkich wydarzeniach, niestety wiadomości od fanów nie pomagają w tym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.