"Love Island". Wściekli widzowie apelują do produkcji: Puśćcie Andrzejowi wypowiedź Pauliny! "Bezczelne zachowanie"

Widzowie "Love Island" mówią "dość!" i apelują do produkcji, aby otworzyła oczy Andrzejowi na jego relację z Pauliną. Obserwatorzy twierdzą, że kobieta jest podstępna i nieszczera wobec adoratora.

Paulina z "Love Island" budzi wiele emocji wśród fanów "Wyspy miłości". Kobieta od początku nie może nawiązać głębszego kontaktu z żadnym mężczyzną na wyspie. Irytuje to widzów, którzy twierdzą, że ostatnie odcinki ewidentnie wskazują na to, że Paulina okłamuje Andrzeja tylko po to, aby przejść do finału.

Zobacz wideo Kłótnia Angeliki i Adriana z "Love Island"

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Stara gwardia się rozpada. Uczestnik naciskał na Natkę

"Love Island". Widzowie zażenowani Pauliną i apelują do produkcji

Andrzej z odcinka na odcinek coraz bardziej zabiega o Paulinę, która zwodzi go za nos. W czwartkowym odcinku programu widzowie byli świadkami sytuacji, kiedy Paulina w chłodny sposób opuściła łoże, które dzieliła z Andrzejem. Mężczyzna czuł się rozczarowany, gdyż ta w żaden sposób nie pożegnała się przed jego wyjazdem do Casa Amor. Co więcej, w późniejszym czasie podczas pogawędek z Karoliną Gilon wyznała, że nie widzi przyszłości dla swojej relacji z zakochanym w niej Andrzeju. Jak sama określiła, gdyby coś miało z tego być, to by już było. Widzowie produkcji Polsatu nie mogą patrzeć na zachowanie dziewczyny, która jest nieszczera wobec adoratora.

Artur Barciś, Iwona Pavlović"Taniec z Gwiazdami". Artur Barciś przeprasza Iwonę Pavlović! Kaja się przed nią

W komentarzach na mediach społecznościowych programu czytamy:

Andrzej ma prawo się dowiedzieć, co mówiła o nim Paulina podczas babskiego śniadania. Chłop został wykorzystany i dalej będzie się łudzić. Wiktor bee, Jurek bee, Andrzej bee, dziewczyno, do domu!
Produkcjo, puśćcie Andrzejowi wypowiedź Pauliny, że go nie chce!
Paulina powinna powiedzieć Andrzejowi tuż przed jego wyjazdem do Casa Amor, że z nim zrywa. Bezczelne zachowanie. Andrzej, otwórz oczy i uciekaj!

Zgadzacie się z komentarzami widzów?

Więcej o: