Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o... rozwodzie. Mocne słowa!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie nawiązała do komentarzy, które pojawiły się na jej temat w sieci. Napisała o rozwodzie, o którym plotkują internauci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odkąd pojawił się na antenie z szóstą edycją, wzbudza w widzach wiele emocji. Intensywne przeżycia mieli także uczestnicy, którzy powiedzieli sobie "tak". Odcinek ze ślubami nie został jeszcze wyemitowany w telewizji, lecz użytkownicy Playera już wiedzą, jakie małżeństwa stworzyli eksperci. Do swojego związku odniosła się Julia. Choć przed końcem programu nie wolno jej zdradzić, czy jest nadal ze swoim mężem, nawiązała do... rozwodu.

Bartek Kloch - 'Top Model'"Top Model". Uczestnik z niepełnosprawnością zachwyca jury, ale widzowie ostrzegają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia napisała o rozwodzie!

Julia zaczęła być aktywna na Instagramie, coraz częściej dodając posty związane z programem. Ostatnio napisała o swojej sukni ślubnej, która zachwyciła ją od pierwszego wejrzenia. Pod postem, do którego zrobiła sobie zdjęcie w kreacji, pojawiło się wiele komentarzy. Okazało się, że w sieci od jakiegoś czasu krążą plotki o tym, które z małżeństw przetrwały, a które nie.

Jeszcze dobrze za mąż nie wyszłaś, a już o tobie i Kasi piszą na grupach, że jesteście po rozwodzie - napisała jedna z fanek.

Julia odpowiedziała jej z dystansem.

Tak, czytałam, że ludzie nas już rozwiedli.

Królowa Elżbieta, Meghan Markle, książę HarryMeghan i Harry mają dość podziałów. Planują podróż do Londynu. Padła konkretna data

Śluby uczestników programu odbyły się kwietniu. Dopóki odcinki nie zostaną wyemitowane w całości, nie dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów. Uroczystości oraz to, jak zostały dobrane pary - będzie można zobaczyć w czwartym odcinku, który zostanie wyemitowany 28 września, a na Playerze jest już dostępny. Czy Julia będzie zadowolona z doboru partnera? Na razie tego nie zdradzi, jednak na wnioski o rozwodzie jest jeszcze za wcześnie. Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia straciła kontakt z mamą przez udział w programie. "Myślałam, że będę mogła na nią liczyć"

Zobacz wideo Antoni Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale czasami warto powalczyć o miłość
Więcej o: