"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol zamieścił nastrojowe zdjęcie Laury. "Zatrzymać chwilę". Zareagował jej były mąż

Związek Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kwitnie. Uczestnik show zamieścił nowe zdjęcie swojej partnerki.

Laura i Karol długo ukrywali swój związek, ale teraz już nie chcą zatrzymywać wszystkiego dla siebie. Karol pokazał, jak spędzał czas z ukochaną. Fotkę ze wspólnego wieczoru polubił... były mąż Laury!

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"ŚOPW". Karol zamieścił nowe zdjęcie Laury

Początek znajomości Laury i Karola był nietypowy. Zarówno ona, jak i on zgłosili się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura poślubiła tam Maćka, natomiast Karol Igę. Okazało się, że te związki nie miały przyszłości i pary, które stworzyli eksperci z telewizyjnego show, rozstały się.

Dla Laury i Karola wyszło to na dobre. Ta dwójka uznała, że świetnie się ze sobą dogaduje i stworzyli związek. Początkowo uczestnicy show TVN-u nie chcieli chwalić się publicznie swoją relacją, chociaż internauci podejrzewali, że Laurę i Karola połączyło głębsze uczucie. W końcu ta dwójka pojawiła się w  "Dzień dobry wakacje", gdzie opowiedziała o swoim związku. Od tamtego momentu Laura i Karol coraz śmielej pokazują swoją relację w sieci. 

Niedługo po emisji programu śniadaniowego Karol pochwalił się wspólną fotką z ukochaną. Teraz znów ona zagościła na jego profili. Tym razem mężczyzna uchwycił na zdjęciu swoją partnerkę, odpoczywającą na wiszącym fotelu. Dzięki temu, że na fotce znalazły się lampiony i światełka, zdjęcie jest bardzo nastrojowe i klimatyczne.

Zatrzymać chwilę. Nic dodać nic ująć - napisał Karol.
 

Jeden z internautów zauważył, że wśród wielu polubień, które pojawiły się pod zdjęciem, jest także reakcja Maćka, byłego męża Laury, którego poznała w programie.

Maciek polubił twoje zdjęcie Laury. To się nazywa klasa - czytamy w komentarzu.

Trzeba przyznać, że jest to nieco zaskakujące, ale przypomnijmy, że wielu uczestników różnych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazało już, że potrafią się ze sobą przyjaźnić. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.