"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy urodzinową niespodziankę. Ale z niego romantyk!

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obchodziła urodziny. Jej mąż przygotował dla niej wspaniałą niespodziankę. Nie obyło się bez wzruszeń.

Kamil i Iza wzięli udział w piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To jedyna z par tej odsłony formatu, której udało się przerwać. Małżonkowie postanowili zawalczyć o swój związek, toteż niedawno podjęli decyzję, że chcą razem zamieszkać. Teraz wybrali się na wspólne wakacje. Podczas wyjazdu świętowali urodziny Izy. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował urodzinową niespodziankę dla Izy

Kamil i Iza wyjechali na wspólne wakacje. Małżonkowie wybrali się do Sielpi Wielkiej (wieś w województwie świętokrzyskim). To tam, w wynajętym apartamencie świętowali urodziny kobiety. Solenizantka nie wiedziała, że mąż przygotował dla niej romantyczną niespodziankę. Była więc zaskoczona, kiedy weszła do apartamentu i znalazła tort oraz szampana. Na tym jednak nie koniec. Kamil zadbał o nastrój, toteż zapalił mnóstwo świec, a drogę do sypialni obsypał płatkami róż. Te znalazły się także na łóżku. 

Zobacz wideo

Kamil relacjonował na InstaStories, jak przygotowywał niespodziankę. Nagrał też zaskoczoną i wzruszoną całą sytuacją Izę. Za pomocą mediów społecznościowych złożył żonie życzenia

Wszystkiego najlepszego, droga żono - podpisał jedno z nagrań.

Na kolejnym z kolei czytamy:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochanie.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kamil przygotował niespodziankę dla Izy'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kamil przygotował niespodziankę dla Izy Dot. Instagram/ kamil.wegrzyn

Kamil wydawał się zadowolony z efektu swoich prac. Apartament w takiej aranżacji bardzo mu się podobał. 

Piękny apartament - podpisał ujęcie, na którym widać płatki róż i świece. 

Solenizantka także była zadowolona. A to najważniejsze. My również życzymy Izie samych wspaniałości. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA