"Love Island". Fanka zażartowała z Angeli. Poszło o Oliwię, która spotyka się z jej byłym. Zareagowała

Angela z trzeciej edycji "Love Island" przedstawiała obserwatorom swoje sposoby na wieczorną pielęgnację. Nikt się nie spodziewał, że temat przejdzie na Oliwię, obecną dziewczynę (?) jej byłego chłopaka - Arsena.

Polska wersja "Love Island" zadebiutowała na antenie Polsatu prawie dwa lata temu. Mało kto się spodziewał, że randkowe reality-show prowadzone przez Karolinę Gilon osiągnie tak duży sukces i stanie się wylęgarnią kolejnych sezonowych celebrytów i miłosnych dram. Tak się jednak stało i co edycję uczestnicy zapewniają widzom i internautom kolejną dawkę miłosnych emocji. Nie było inaczej w przypadku Angeli i Arsena, których miłość skończyła się dość szybko, a chłopak znalazł pocieszenie u Oliwii z poprzedniej edycji. Teraz temat znowu wrócił.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

"Love Island". Fanka zażartowała z Angeli. Poszło o Oliwię, która spotyka się z jej byłym

Angela była związana z Arsenem, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Sprytni internauci dostrzegli, że już po tygodniu chłopak znalazł pocieszenie u boku Oliwii z poprzedniej edycji i wybrał się z nią na wakacje do Portugalii. Angela nie kryła swojego braku sympatii do tej dwójki. Jedna z internautek jej o tym przypomniała, gdy ta prezentowała na Instagramie tajniki swojej wieczornej pielęgnacji.

To jest bańka antycellulitowa, taki roller, który mi się naprawdę świetnie sprawdza. Bardzo poprawia ukrwienie i do tego jest taka oliwka, którą również bardzo lubię... - mówiła przed lustrem Angela.

Spostrzegawcza fanka wyrwała z kontekstu słowa "oliwka, którą również bardzo lubię" i zażartowała, nawiązując do Oliwii z poprzedniej edycji. Zobaczcie reakcję Angeli.

Angela Dańczak 'Love Island'Angela Dańczak 'Love Island' instagram.com/angela.danczak/

Myślicie, że Oliwia odbije piłeczkę?

ZOBACZ TEŻ: Ten rozwód Zbigniewa Zamachowskiego był najbardziej bolesny. Pierwsza żona po rozstaniu zamieszkała ze znaną wokalistką

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.