"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej opowiedział o swoim udziale w programie. "Wydawało mi się, że nie jestem sobą"

Maciej z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielił się swoimi przemyśleniami na temat eksperymentu. Jak ocenia swój udział z perspektywy czasu i czy ma kontakt z Laurą?

Choć "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegł końca, fanów programu wciąż interesują dalsze losy uczestników. Jak wiemy, tylko jednej parze udało się przetrwać. Małżeństwo Laury i Macieja skończyło się rozwodem. Teraz z perspektywy czasu uczestnik ocenił swój udział w reality-show. Czy żałuje?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej opowiedział o swoim udziale w programie

Maciej to uczestnik, któremu od początku kibicowali widzowie. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" powiedział, jak odbiera swoją popularność.

Zgłaszając się do programu, w ogóle nie myślałem, że mogę stać się osobą rozpoznawalną i komuś zaimponować, czy być dla kogoś wzorem, a z wiadomości, które dostaję, wynika, że tak się stało - powiedział Maciej Książek reporterce TVN.

Podczas swojego udziału w programie miał obawy, że zostanie przedstawiony inaczej, niż jest to w rzeczywistości. 

W trakcie realizacji programu wydawało mi się, że nie jestem sobą. Bałem się, że nie polubię faceta, którego zobaczę na ekranie, a jednak okazało się, że patrzę na siebie. Jestem taki, jak zostałem przedstawiony przez twórców eksperymentu - powiedział uczestnik.

Z programu najlepiej wspomina moment tuż przed ślubem, kiedy czekał na swoją przyszłą żonę oraz samą ceremonię.

To była ekscytacja i ciekawość, jaka ta żona będzie. Zastanawiałem się, czy będziemy  potrafili się dogadać. Czułem, że wszyscy są na siebie otwarci. Później niestety było coraz gorzej - powiedział w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Został także zapytany o to, czy utrzymuje kontakt z byłą żoną.

Z Laurą niestety nie mamy kontaktu od dnia, w którym zdecydowaliśmy o rozwodzie. Może poza jednym telefonem od Laury, w którym prosiła o dokumenty potrzebne do załatwienia formalności - powiedział Maciej.

Czy żałuje udziału w programie? Jak ocenia dopasowanie go z Laurą przez ekspertów?

Staram się nie myśleć o ludziach źle. Szukam pozytywów i dobrych stron. Wiadomo, że nie da się dopasować do siebie osób w stu procentach. To trudny czas, ale ja nie żałuję, że zgłosiłem się do programu - podsumował w wywiadzie.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku wróżyli Maciejowi i Laurze sukces i do ostatniej chwili liczyli, że para dojdzie do porozumienia. Niestety tak się nie stało. Ostatecznie jedynie Izabela i Kamil postanowili pozostać w małżeństwie i stworzyli związek po programie. 

Zobacz wideo Patrycja Strzałkowska zrelacjonowała ślub i wesele na Instagramie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.