"Rolnik szuka żony". Agata imprezuje z uczestnikiem z siódmej edycji. Wróciła do dawnego stylu

Na instagramowym koncie Maćka z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" pojawiło się zdjęcie ze znajomymi. Wśród nich można było dostrzec Agatę.

Od przeszło dwóch miesięcy fani show "Rolnik szuka żony" nie mieli okazji podziwiać nowych zdjęć Agaty z piątej edycji. Uczestniczka nieco usunęła się w cień, ale powraca. Znowu przeszła metamorfozę i wróciła do dawnego stylu.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Agata z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Agata przeszła metamorfozę: Super wyglądasz

"Rolnik szuka żony". Agata imprezuje z uczestnikiem z siódmej edycji. Wróciła do dawnego stylu

Na instagramowym koncie Agaty z piątej edycji "Rolnik szuka żony" pojawiło się zdjęcie znad jeziora. Ostatnio uczestniczka eksperymentowała z wizerunkiem - mogliśmy zauważyć, że stawia na mocniejszy makijaż, a okulary z grubymi szkłami zamieniła na soczewki. Ostatecznie jednak usunęła fotografie po metamorfozie i najwyraźniej powróciła do dawnego stylu, a przynajmniej to sugeruje najnowsza fotografia na jej koncie.

 

Okazało się, że na wczasach nie jest sama - na profilu Maćka Kazka z siódmej edycji widać, że zarówno on, jak i koleżanka z programu, wybrali się na integracje w towarzystwie kilkunastu innych osób.

InstaStory Maćka z 'Rolnik szuka żony'InstaStory Maćka z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@maciej_kazek

Widać, że uczestnik zdecydował się spróbować swoich sił w windsurfingu, co zresztą chętnie pokazywał w sieci. Wnioskując po zdjęciu Agaty, ona raczej obserwowała poczynania kolegi z boku.

 

Agata Rusak z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Agata ścięła włosy. W nowej fryzurze wygląda fantastycznie

Na zdjęciu z integracji dostrzegamy także Monikę, która w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Macieja. Niestety, nie udało im się znaleźć partnerów w programie, ale kilka miesięcy temu flirtowali ze sobą na Instagramie. Wiedzieliście, że mają kontakt?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny kupili wspólne mieszkanie. "Nasz jest ten kawałek podłogi"

Więcej o: