"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska zmieniła kolor włosów. Teraz jest brunetką. Zdradziła, jak zareagował Grzegorz

Ania Bardowska, znana z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", przeszła metamorfozę. Zrezygnowała z jasnego koloru włosów. "Kapitalnie ci w takim wydaniu" - komplementują fani.

Ania i Grzegorz Bardowscy to jeden ze związków, który narodził się na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony". Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a rolnik już podczas czytania od niej listu stwierdził, że mógłby się jej oświadczyć. Choć od emisji odcinków z ich udziałem minęło już kilka lat, fani do tej pory są ciekawi, co u nich słychać. Ku ich uciesze, Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Bardowscy budują swój dom

"Rolnik szuka żony". Ania z drugiej edycji zmieniła fryzurę

Tym razem zaprezentowała swoją metamorfozę. Praktycznie od swoich początków w show-biznesie miała jasny kolor włosów, dlatego jej przemiana jest naprawdę spektakularna. Ania zdecydowała się na ciemny odcień, do tego się obcięła.

Kusiło mnie jeszcze krócej - poinformowała fanów.
 

Ci zostawili pod jej adresem wiele miłych słów, uważają, że wygląda świetnie. Zdaniem niektórych ta zmiana jest bardzo udana, a Bardowska nie powinna wracać już do poprzedniego odcienia:

Przyciemniony kolor, ładnie.
Kapitalnie ci w takim wydaniu.
Super, korzystniej - komplementują.

Ania i Grzegorz z 'Rolnik szuka żony'Anna z "Rolnik szuka żony" zrobiła dom... własnymi rękami. To prezent

Jedna z użytkowniczek Instagrama zapytała wprost, jak na nowy wizerunek zareagował Grzegorz.

Był mega zaskoczony, bo nie wiedział nic o moich planach. Najważniejsze, że na plus - odpisała.

Ania to kolejna znana osoba, która w ostatnim czasie zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Podobną przemianę przeszła Zofia Zborowska, która wróciła do swojego naturalnego odcienia i zrezygnowała z blondu. Fryzjera odwiedziła także Paulina Sykut-Jeżyna, która zdecydowała się na bardziej popielaty odcień. "Nowy kolor. Blondyneczka, już nie taka jasna" - zwróciła się do fanów.

Paulina Sykut-JeżynaSykut znów zaszalała z fryzurą. Nowe cięcie, nowy kolor. Jest inaczej!