"Hotel Paradise". W programie nowa uczestniczka. Jej fryzura robi szał!

Do programu "Hotel Paradise" dołączyła nowa uczestniczka - Justyna. Zainteresowanie internautów skupiło się na oryginalnej urodzie kobiety.

Do programu "Hotel Paradise" TVN7 dołączyła nowa uczestniczka - Justyna. Jej oryginalna uroda wzbudziła zainteresowanie internautów, którzy zauważyli podobieństwo do polskiej ikony mody - Ewy Minge

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

"Hotel Paradise". Nowa uczestniczka w programie

Finał trzeciej edycji "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Choć już 3 czerwca widzowie zobaczą ostatni odcinek show, to wcale nie oznacza, że tempo uległo spowolnieniu. Okazało się bowiem, że do uczestników na rajskiej wyspie dołączyła kolejna nowa uczestniczka. Na profilu na Instagramie programu poinformowano:

Nowa uczestniczka w programie! Do którego z naszych chłopaków pasuje najbardziej?
 

Pojawienie się 25-letniej Justyny na rajskiej wyspie wzbudziło niemałe emocje wśród internautów. Większość z nich zauważa podobieństwo dziewczyny do projektantki mody Ewy Minge. W komentarzach pod postem na Instagramie "Hotelu Paradise" ze zdjęciem Justyny czytamy:

Zanim zdjęła okulary myślałam, że to Ewa Minge wchodzi!
Bardzo sympatyczna dziewczyna. Mogłaby dużo wnieść do programu, gdyby weszła wcześniej.
Byłam pewna, że hotel odwiedziła Ewa Minge. Niesamowite podobieństwo.
Przecież to Ewa Minge!

Przypominamy, że w poprzednich odcinkach do "Hotelu Paradise" wróciły trzy osoby: Kornelia, Basia oraz Maurycy. Pojawienie się mężczyzny wywołało sporo emocji - Luiza bardzo się ucieszyła, bo nie ukrywała, że go jej brakowało. Jej zachowanie rozwścieczyło Kubę, który poczuł się zagrożony. Nie potrafił się opanować i doprowadził do kilku niebezpiecznych sytuacji.

Komu wróżycie wygraną w zbliżającym się finale "Hotelu Paradise"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.