"Hotel Paradise". Takiej euforii dawno nie było! Kornelia wróciła do gry, a uczestnicy już zastanawiają się jak namieszać

Kornelia, która była w "Hotelu Paradise" w początkowych odcinkach, wróciła do gry. Jej wejście wywołało radość uczestników. Nie zabrakło też standardowych spisków - wszyscy czują, że zbliża się finał.

W poniedziałkowym odcinku "Hotelu Paradise" wydawało się, że z programu odpadnie aż trzech uczestników. Okazało się, że panowie po wyjściu z hotelu otrzymali list, który wskazywał, że mają szansę zawalczyć o miejsce w willi.

Ola z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Ola przypadkowo zdradziła, kto wróci do hotelu?

"Hotel Paradise". Do programu wróciła była uczestniczka

Krzysztof, Michał i Mariusz z "Hotelu Paradise" dostali szansę przedłużenia swojego udziału w programie. Otrzymali specjalny list.

Będziecie mieli okazję zawalczyć o powrót. Śpijcie słodko, a następnego dnia dowiecie się więcej - przeczytali w liście.

Okazało się, że do willi wróciła Kornelia, która odpadła z show na samym początku. Dziewczyna miała udać się na randkę z każdym z uczestników, a później zdecydować, kogo z tej trójki wybierze i zechce stworzyć z nim parę, a tym samym umożliwić dalszy udział w programie.

Poznajcie nową twarz Kornelii, wcześniej tak nie mieszkałam, ale teraz będzie inaczej - zapowiedziała.

W tym czasie w hotelu trwały narady. Krystian i Luzia, którzy jeszcze jakiś czas temu za sobą nie przepadali, teraz zdecydowali się zawrzeć pakt. Jako że obydwoje są w parach ze stosunkowo nowymi uczestnikami, wiedzą, że z nimi nie mają tak dużych szans na dojście do finału.

Myślałem, o tym, że moglibyśmy wymienić naszych partnerów i się razem sparować. Są w programie dwie mocne pary, ale teraz nie mamy z nimi szans - stwierdził Krystian.
Jakbyśmy się połączyli, to mamy szansę. Ciebie lubią chłopcy, mnie dziewczyny - dodała Luiza.

Po ich rozmowie do hotelu wkroczyli Kornelia i Krzysztof. Takiej euforii dawno nie widzieliśmy.

Teraz zaczyna się gra. Na pewno już tak łatwo nie odpuszczę - stwierdziła Kornelia na wejściu.
Kornelia, moja siska, ja za nią najbardziej płakałam, od razu mam super dzień - nie kryła zachwytu Bibi.

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Decyzja Bibi i Simona zszokowała uczestników

Kornelia namiesza?

Zobacz też: "Hotel Paradise". Fani zbierali pieniądze na rehabilitację Sebastiana, a on baluje w Zakopanem. Teraz się tłumaczy

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie