"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza przedłużyła sobie włosy. Internauci pod wrażeniem. "Pierwsza klasa"

Iza z piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę. Uczestniczka randkowego show pochwaliła się efektami, czym zjednała sobie internautów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już od pierwszej edycji budził niemałe emocje wśród widzów i internautów. Przypomnijmy, że małżonkowie widzą się po raz pierwszy dopiero w urzędzie stanu cywilnego, tuż przed podpisaniem dokumentów małżeńskich. Uczestnicy poprzednich edycji szybko stali się gwiazdami mediów społecznościowych. W przypadku bohaterów, trwającej obecnie piątej odsłony show nie jest inaczej, co dokładnie potwierdza Iza, która ma już prawie 60 tysięcy fanów na Instagramie.

Ewa KluczkowskaEwa Kluczkowska nie żyje. Wpis męża chwyta za serce. Zdradził jej ostatni SMS

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza przedłużyła sobie włosy

Kamil i Iza są jedną z ulubionych par piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mimo że jeszcze zostało sporo czasu do finału, widzowie już nagromadzili sporo dowodów, które świadczą o tym, że ich małżeństwo przetrwało.

Kamil i Iza są razem po programie?"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Iza są razem? Jego wpis wiele sugeruje

Iza chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z kulis programu, jednak też coraz częściej promuje swój zakład fryzjerski. Tym razem pochwaliła się nie metamorfozą klientki, a zmianą, która zaszła na jej głowie. Iza postanowiła przedłużyć sobie włosy. Jak wyszło? Zobaczcie i oceńcie sami. 

 

Internauci doceniają jej zmianę, o czym tłumnie piszą w komentarzach pod postem.

Pięknie Pani wygląda. Włosy pierwsza klasa - pozazdrościć.
Super Pani wygląda w długich włosach. Zmiana zdecydowanie na plus.
Niesamowita metamorfoza. Uwielbiamy takie przemiany - piszą pod zdjęciem.

Wam też tak podoba się metamorfoza Izy?

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga zaskoczyła internautów i pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. "Takie wspomnienie"