Gwiazdy "Gry o Tron" znów razem na planie. Bella Ramsey, zagra w długo wyczekiwanej produkcji. Zapowiada się hit

Aktorzy znani z superprodukcji HBO "Gra o Tron" - Bella Ramsey i Pedro Pascal - znów spotkają się na planie zdjęciowym. Zobaczymy ich w nadchodzącym serialu "The Last of Us".

Wiemy, kto zagra Joela i Ellie w głośno zapowiadanym serialu "The Last of Us". HBO zdecydowało się ponownie zatrudnić aktorów znanych z słynnej produkcji "Gra o Tron". W adaptacji hitowej gry wideo zobaczymy Bellę Ramsey oraz Pedro Pascala.

Zobacz wideo

2Rome,,Italy,-,December,06,,2019:,Cd,And,Artwork,OfWalentynki 2021. Filmy na romantyczny wieczór we dwoje

"The Last od Us". Kim jest Bella Ramsey?

Bella Ramsey to angielska aktorka i piosenkarka. Mimo młodego wieku - ma tylko 17 lat - pojawiła się już w dwóch dużych produkcjach telewizyjnych.

Sławę przyniosła jej rola młodej szlachcianki Lyanny Mormont w serialu fantasy HBO "Gra o Tron". Dzięki charyzmatycznej postaci Ramsey szybko stała się ulubienicą widzów. Aktorka stworzyła bohaterkę pełną pasji i odwagi, a jej losy zakończyły się dopiero w ostatnim sezonie serialu, kiedy to [UWAGA, SPOILER!] Lyanna zginęła w walce z olbrzymem podczas bitwy o Winterfell. Debiut w "Grze o Tron" sprawił, że uznano ją za jedną z najbardziej utalentowanych brytyjskich aktorek młodego pokolenia. Otrzymała też świetne recenzje za stworzenie fantastycznej postaci.

Bella Ramsey pojawiła się również w serialu "Mroczne materie" i zagrała Mildred Hubble w produkcji "The Worst Witch" z 2017 roku. W nadchodzącym "The Last of Us" wcieli się w rolę Ellie, co oficjalnie potwierdziła w mediach społecznościowych. 

 

Pedro Pascal jako Joel

W rolę Joela wcieli się chilijski aktor Pedro Pascal. Szerokiej publiczności po raz pierwszy zaprezentował się jako Oberyn Martell – również w serialu "Gra o Tron". Później mogliśmy go zobaczyć w głośnym tytule Netflixa "Narcos", a także w "Potrójnej granicy", "Wonder Woman 1984" i "The Mandalorian".

"The Last of Us": O czym będzie serial?

"The Last of Us" w oryginale to popularna gra wideo dostępna na konsolach Playstation. Zapowiadany serial będzie adaptacją losów głównych bohaterów - Joela i Ellie. Dla tych, którzy nie mieli okazji zetknąć się z wersją cyfrową, spieszymy z wyjaśnieniem. Joel ma za zadanie w świecie opanowanym przez epidemię zamieniającą zakażonych w żądne krwi potwory, przetransportować Ellie z jednego miejsca do innego. Powody nie są mu znane, ale mężczyzna wykonuje swoje zadanie, w międzyczasie nawiązując z dziewczynką ojcowską więź. Gra obfitowała w momenty bardzo rzadkie w tego typu produkcjach - niesie ogromny ładunek emocjonalny, spotkała się z wybitnie dobrym odbiorem na całym świecie, zaś postaci Joela i Ellie stały się już do pewnego stopnia kultowe. Do tego muzyka stworzona przez zdobywcę Oscara Gustava Santaolallę i okazało się, że właśnie tak wygląda przepis na sukces. Nic dziwnego, że po premierze szybko zaczęto mówić o konieczności przełożenia gry na wersję kinową lub serialową.

'Telekamery Tele Tygodnia 2021'. Znamy nominowanych!Telekamery: Jeszcze tylko dziś można głosować! Jak to zrobić? Podpowiadamy

Produkcja powstaje dla stacji HBO, a realizuje ją telewizyjny oddział Sony Pictures wraz z PlayStation Productions, Word Games oraz producentem gry, Naughty Dog.