"The Voice of Poland". Paddy z "The Kelly Family" w ćwierćfinałowym odcinku. Na ten występ czekali wszyscy. Co zaśpiewał?

"The Voice of Poland". Za nami drugi ćwierćfinałowy odcinek programu. W tej odsłonie wystąpił Michael Patrick Kelly z "The Kelly Family". Paddy był gościem specjalnym odcinka.

"The Voice of Poland". Michael Patrick Kelly ze znanego wszystkim zespołu "The Kelly Family", który święcił triumfy w latach dziewięćdziesiątych, wystąpił w drugim wydaniu półfinałowego odcinka muzycznego show. Paddy pojawił się na scenie w roli gościa specjalnego i oczarował wszystkich.

Zobacz wideo

Występ muzyka z jednej strony przywołał wspomnienia, z drugiej zaś pozwolił spojrzeć na idola starszych już nastolatek z nieco innej perspektywy. Michael Patrick Kelly zmienił się bowiem nie tylko wizualnie. 

ZOBACZ TEŻ: "The Voice of Poland". Produkcja podkoloryzowała rzeczywistość w finałowym odcinku. Widzowie: Kiepsko zrobione

"The Voice of Poland". Michael Patrick Kelly z "The Kelly Family" gościem specjalnym

Przypomnijmy, że członek kultowej grupy ma 43 lata i od ponad dziesięciu lat skupia się na karierze solowej. Dotychczas wydał cztery albumy, z czego ostatni w 2017 roku. Trzeba przyznać, że Michaelowi nie brakuje dawnej energii. Muzyk jest w naprawdę dobrej formie, a show, które zrobił w "The Voice of Poland" z pewnością zostanie zapamiętane na długo.

Michael Patrick Kelly pojawił się w polskiej wersji programu nie bez powodu. W 2018 roku irlandzki muzyk objął stanowisko trenera w niemieckim "The Voice". Jak poradził sobie po drugiej stronie, a do tego na polskiej scenie? 

ZOBACZ TEŻ: Kelly Family wraca po 12 latach. Tak dzisiaj wyglądają

Przed wielkim wejściem Michael otrzymał od RMF FM platynową płytę za piosenkę "Beautiful Madness", która jest w Polsce bardzo popularna. To właśnie ten utwór Paddy wykonał podczas występu. 

Jak oceniacie wykon gwiazdora?

Sprawdź: Eleganckie garnitury męskie na Avanti24.pl!