"Gogglebox". Romantyczna Izabela Zeiske pochwaliła się zdjęciem z mężem. "Nie możemy bez siebie żyć"

Izabela Zeiske jest bardzo aktywna na Instagramie, jednak jej wspólne fotki z mężem należą do rzadkości. Tym razem stało się nieco inaczej. Gwiazda "Gogglebox" zamieściła zdjęcie ze swoją drugą połówką i przy okazji pokusiła się o poruszający wpis.

Izabela Zeiske zadebiutowała na antenie TTV już w pierwszej edycji lubianego przez widzów programu "Gogglebox". Od jej pierwszych wystąpień na antenie minęło już 6 lat, a ta wciąż cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród internautów. Tych najbardziej interesują jej prywatne perypetie, a tych na jej instagramowym koncie nie brakuje. 

ZOBACZ TEŻ: Izabela Zeiske z ''Googlebox'' w żałobie. W święta zmarła bliska jej osoba. ''Moje serce przepełnia ogromny smutek''

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża

Izabela Zeiske jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje nie tylko kulisy pracy na planie programu, ale również swoje życie prywatne. W telewizyjnym show występuje od lat u boku syna, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Sama zainteresowana bardzo sporadycznie pokazuje fotki z mężem, toteż jej najnowszy post wzbudził spore zainteresowanie wśród obserwatorów. Izabela zapozowała z mężem i przy okazji zamieściła romantyczny wpis. 

W takie ponure dni miło powspominać letni czas i te wspólne cudowne chwile. Nie trzeba krzyczeć całemu światu, że kocham, że uwielbiam, że nie możemy bez siebie żyć. Świat widzi to w naszych oczach, gestach, w naszym wspólnym My- czytamy.
 

Pod postem nie zabrakło komplementów pod adresem Izabeli i jej męża. 

Super małżeństwo. Mieć cudownego partnera to jak wygrana w totolotka i Pani w tego totolotka wygrała.
Aż miło na Państwa popatrzeć.
Pięknie wyglądacie. Wspomnienia piękna rzecz, tego nikt nam nie zabierze - piszą w komentarzach.

Urocze? 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kotońska chwali się nową fryzurą i rozprawia o samoakceptacji. Internautka: Co pani akceptuje, swoją sztuczność?

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nową fryzurą