"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek naraził się fanom, biorąc udział w reklamie. "Tylko biznes się liczy". Odpowiedział

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek postanowił wykorzystać rozpoznawalność, którą przyniósł mu udział w programie, i zgodził się reklamować na Instagramie pewien produkt. Niestety, nie wszystkim fanom się to spodobało.

Wojtek Janik był uczestnikiem czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W reality-show poznał swoją obecną żonę, Agnieszkę. Małżonkowie szybko zyskali ogromną sympatię telewidzów, którzy wciąż kibicują ich związkowi. Internauci interesują się życiem prywatnym ukochanych, dlatego śledzą ich codzienność w mediach społecznościowych. Wojtek postanowił więc wykorzystać popularność i zgodził się reklamować na Instagramie produkt do wybielania zębów. Niestety, nie wszyscy fani pozytywnie zareagowali na tenże fakt.

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek reklamuje środki do wybielania zębów

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", od kiedy tylko zyskali popularność dzięki udziałowi w programie, stali się bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Ku uciesze fanów, chętnie relacjonują swoje codzienne życie i wakacyjne wojaże. Ostatnio jednak uczestnik reality-show wstawił na Instagram post, w którym zachwala produkt do wybielania zębów i zachęca obserwatorów, by i oni skusili się na polecane przez niego urządzenie.

Mimo wakacji i urlopu nie zapominam o wybielaniu zębów. (...) Jestem zadowolony z rezultatów (...).  Udało mi się wybielić o parę odcieni moje zęby. Pomyślałem, że może i Wy chcielibyście skorzystać ze sprawdzonego produktu/wybielić swoje ząbki, więc (...) załatwiłem dla Was kod rabatowy (...). Miłego wieczorku i uśmiechajcie się pięknie! - napisał.

Jak można się było spodziewać, obserwatorzy zareagowali na ten wpis z mieszanym optymizmem. W oczach niektórych fanów Wojtek wiele stracił, zgadzając się na reklamę. Inni uważają, że ukochany Agnieszki dobrze zrobił, wykorzystując popularność do zarobienia dodatkowych pieniędzy.

To (...) nie działa! Nie polecaj komuś badziewia, za który Ci płacą. Pozdrawiam.
Skoro jest taka możliwość, trzeba ją wykorzystać i zadbać o swoją przyszłość, a nie zastanawiać się, czy komuś się to spodoba lub nie. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Was kciuki.
No i zaczęło się. Wszędzie tylko biznes się liczy. Ale i tak Was kocham. W końcu macie swoje 5 minut!

Na ostatni przytoczony komentarz Wojtek postanowił odpowiedzieć:

Pani o swój biznes też pewnie dba. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

A Wy jak uważacie, czy post Wojtka rzeczywiście powinien wzbudzić takie emocje wśród fanów?

Więcej o: