"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek zamieścił niezwykle romantyczny wpis. Docenia życie z Agnieszką

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił na Instagramie wyjątkowy wpis. Podzielił się z fanami, jak bardzo cieszy się, że ma przy sobie Agnieszkę.

Agnieszka i Wojtek poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pielęgnują swoją znajomość i za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazują, jak się kochają. Ostatnio Wojtek zdradził ich plany na długi weekend. Teraz podzielił się niezwykle romantycznym wpisem. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek o miłości do Agnieszki

Uczestnik eksperymentu społecznego zamieścił zdjęcie z żoną. Podzielił się przemyśleniami na temat drugiej połówki. Wyznał, że cieszy się z tego, że ktoś czeka na niego po powrocie do domu. 

Kolejny dzień... I znów gonitwa, praca, wyjazdy, załatwianie... Sprawy dnia codziennego, czasami nie masz czasu nawet się zatrzymać, żeby pomyśleć, że może czas ci ucieka przez palce... Zostaje Ci tylko to nieprzyjemne uczucie... Ale nagle wracasz do domu i jest lepiej, już jesteście razem, spokojni i czas się zatrzymuje. Możesz wziąć oddech i się zrelaksować w jej/jego ramionach. Kto tak ma jak ja? - zapytał Wojtek na Instagramie.
 

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani pary dzielili się swoimi historiami i gratulowali im miłości, która zrodziła się dzięki udziałowi w programie telewizyjnym

Oj chyba będziesz wdzięczny temu programowi do końca życia!
Super, cieszcie się szczęściem. Fajnie was dobrali. Dużo pozytywów z was bije. Powodzenia.
O takie właśnie chwile w związku chodzi - pisali zachwyceni internauci.

Para dzieli się historiami ze swojego życia i jest w stałym kontakcie z fanami. Agnieszka i Wojtek od zakończenia emisji 4. sezonu eksperymentu społecznego prowadzą kanał na YouTube "Życie od pierwszego wejrzenia". 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek o kulisach programu. "Producenci bardzo mało nas informują"

Więcej o:
Copyright © Agora SA