Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów"? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

Uczestnik popularnego programu "Milionerzy" stanął przed pytaniem, która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów". Poniżej przedstawiamy odpowiedź na to pytanie.

"Milionerzy" to program emitowany na antenie TVN, który od wielu lat emocjonuje Polaków. Losami kolejnych uczestników przejmuje się wielu telewidzów, którzy dopingują ich w drodze do miliona. W jednym z odcinków uczestników odpowiadał na pytanie, która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów". Jak sobie poradził? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów"?

A. Królowa Pik
B. Królowa Trefl
C. Królowa Karo
D. Królowa Kier

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów"?

Uczestnik przez pewien czas zastanawiał się nad poprawną odpowiedzią. Ostatecznie nie chciał ryzykować i wybrał jedno z kół ratunkowych, którym był telefon do przyjaciela. Ostatecznie podpowiedź sugerowała, aby wybrać jedną z odpowiedzi - A lub B.

Po chwili namysłu, uczestnik postanowił powalczyć o 250 tysięcy złotych i postawił na odpowiedź A, czyli Królowa Pik. Odpowiedź okazała się błędna - poprawnym wariantem było D, czyli Królowa Kier.

Zobacz wideo Jurorzy wrócili na plan "Top Model". Marcin Tyszka o wyglądzie Joanny Krupy: Jestem zaskoczony
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.