"Ameryka Express". Pierwsza para opuściła program. Odchodzili z uśmiechem: Nauczyliśmy się, jak łapać autobus

W drugim odcinku nowej edycji programu "Ameryka Express" pożegnaliśmy pierwszą parę. Uczestnicy nie ukrywali, że wiele nauczyli się podczas udziału w show, ale mimo to cieszą się, że wracają do domu.
Zobacz wideo

W zeszłym tygodniu ruszyła kolejna edycja programu "Ameryka Express". Tym razem w wyścigu wzięli udział m.in. Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Reggie Benjamin i Iwona Burnat, Grażyna Wolszczak i Filip Sikora oraz Paweł Deląg i Dariusz Lipka. Jedna z tych par pożegnała się już z show.

"Ameryka Express". Kto odpadł?

Odcinek rozpoczął się od zadania, które polegało na nauce tańca ludowego Majów i zaproszenia do zabawy wybraną przez Grażynę i Filipa (oni wygrali w zeszłym odcinku immunitet) liczbę osób. Później uczestnicy musieli m.in. zrobić kiełbasę chorizo. Podczas wyścigu doszło do nieprzyjemnej sytuacji - Reggie uległ kontuzji. Razem z Iwoną jechali autobusem, który prowadził mało rozważny kierowca.

Ten facet jest szalony - zwrócił uwagę uczestnik.
On jechał tak szybko, że cały pojazd skręcał na bok i jechał strasznie szybko. Podskakiwał bardzo na wybojach. To było przerażające - tłumaczyła jego żona.

'Ameryka Express''Ameryka Express' Screen z Player/ Ameryka Express

Głowa mężczyzny była centralnie pod sufitem. W pewnym momencie tak wysoko podskoczył, że "skręcił sobie kręgosłup". Potrzebna była więc pomoc lekarza. Reggie dostał zastrzyk i rano musieli podjąć decyzję, czy kontynuują udział w show. Uznali, że chcą powalczyć. Pomimo chęci i zaangażowania to właśnie oni dotarli jako ostatni na metę i musieli pożegnać się z programem.

"Ameryka Express" była dla mnie wielką przygodą. Dla nas obojga. Zrobiliśmy bardzo wiele rzeczy, których nigdy byśmy nie zrobili - mówiła Iwona.
Nauczyliśmy się czytać mapę - zwrócił uwagę jej mąż.
Jak złapać autobus - dodała ze śmiechem "Żona Hollywood".

Podkreślili, że będą tęsknić za uczestnikami - za samym programem niekoniecznie, gdyż zadania były bardzo trudne. Iwona podkreśliła, że wreszcie zobaczy swoje psy: Tobiego i Pucciego oraz pójdą na masaż. 

Muszę wrócić do swojego stylu życia. Jacuzzi, sauna, szampan, w drugiej dłoni martini - rozmarzył się muzyk.

W programie pozostało więc siedem par. W następnym odcinku będą bezpieczni bracia: Grzegorz i Rafał Collins, którzy wygrali immunitet oraz 10 tys. złotych. Macie już swoich faworytów?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.