"Sanatorium mi這軼i". Wiesia dogryza Steni, bo nie wierzy w jej zwi您ek z W豉dkiem. Pad造 ostre s這wa

Za nami kolejny odcinek "Sanatorium mi這軼i". Nie brakowa這 emocji! Widzowie byli 鈍iadkami do嗆 szczerej wymiany zda pomi璠zy Wiesi i Steni.
Zobacz wideo

Koniec drugiego sezonu "Sanatorium miłości" zbliża się nieubłaganie. Kuracjusze niedługo opuszczą sanatorium w Ustroniu. Niektórym puściły nerwy. Wiesia nie ukrywała, że cieszy się, że wraca do domu. Ale nie dlatego, że tęskni. Otwarcie przyznała, że ma już dosyć Steni, z którą mieszka w pokoju.

"Sanatorium miłości". Stenia wierzy w swój związek

Seniorki pokłóciły się podczas rozmowy dotyczącej przyszłości Steni i Władysława. Zakochana kuracjuszka wierzy, że po programie uda jej się utrzymać stworzony na planie związek. Podzieliła się z koleżanką swoimi planami:

Jadę do domu z Władkiem - mówiła Stenia.

Wiesia szczerze przyznała, że nie widzi tego i jej zdaniem tak się nie stanie. Wprawiła tym samym w osłupienie koleżankę. Gdy ta zapytała się, dlaczego tak uważa, odpowiedziała:

Bo nie wierzę w to, co mówisz - wyznała.

Stenia, choć widać było, że Wiesia wyprowadziła ją z równowagi, zachowała rezon.

Masz prawo w to nie wierzyć. Wszystko pokaże czas. Będziecie rozczarowani, bo nam się uda - zapewniła wybranka Władka.

'Sanatorium Miłości''Sanatorium Miłości' Screen z TVP

Stenia i Władek to pierwsza para, która związała się ze sobą w drugiej edycji programu TVP1. W ich relację nie wierzy Wiesia, która mówiła to głośno na planie show. I wiele wskazuje na to, że miała rację. Według jej informacji, którymi podzieliła się już po zakończeniu nagrań, Stenia i Władek rozstali się.

Tam, jak taka jedna para się utworzyła, to ja mówiłam, że wy to durnie, bo z tego i tak nic nie będzie. Mówiłam to, bo jestem taka bezpośrednia i nie myliłam się. Miałam rację, zresztą we wszystkim miałam rację, bo jestem dobrym obserwatorem - powiedziała o Steni i Władysławie w rozmowie z portalem Plejada.

Żałowalibyście, gdyby faktycznie im nie wyszło?

AW