"Przyjaciółki". Ślub Julii i Antka, komplikacje u Patrycji i Wiktora. Co wydarzy się w finale sezonu?

14. sezon serialu "Przyjaciółki" dobiega końca. W finałowym odcinku nie zabraknie emocji. Wiemy, czego się spodziewać.

Już dziś zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu "Przyjaciółki", który gości na antenie Polsatu już od  2012 roku. Najważniejszym wydarzeniem w 170. odcinku będzie ślub Julii i Antka. A co wydarzy się w życiu głównych bohaterek: Patrycji, Anki, Ingi i Zuzy?

"Przyjaciółki" - finał sezonu

Inga (Małgorzata Socha) i Maks (Mateusz Janicki) postanawiają spróbować być razem. Ten pomysł nie podoba się Hani (Pola Figurska) oraz Andrzejowi (Adam Adamonis). Zuza (Anita Sokołowska) postanawia poszukać pracy, co nie okazuje się takie proste. 

Zobacz zwiastun finałowego odcinka:

Zobacz wideo

Patrycja (Joanna Liszowska) odkryła brak pokrewieństwa Wiktora (Paweł Deląg) z Klarą (Maja Śliwińska) i namawia Adama (Jan Wieczorkowski) do zrobienia porównawczych badań DNA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, istotne jest ustalenie, kto jest ojcem dziewczynki.

Julka (Nicole Bogdanowicz) i Antek (Maciej Zuchowicz) biorą ślub. Dla córki Anki pierwsze spotkanie z teściami nie zwiastuje dobrej relacji na przyszłość.

Co wydarzy się w 15. sezonie "Przyjaciółek"?

Tymczasem do internetu trafiły już szczątkowe informacje o tym, jaki los czeka przyjaciółki w kolejnym, 15. sezonie serialu. Trudne chwile bez wątpienia czekają Zuzę, która bez pracy i Janka u boku znajdzie się na skraju wytrzymałości psychicznej. W kolejnym sezonie ma cierpieć z powodu braku Janka i nie wątpimy nawet, że scenarzyści przygotowali dla niej kolejne bardzo trudne chwile, pełne wzruszeń i rozpaczy.

Rozpaczy bez wątpienia nie będzie w sytuacji Ingi. Ta będzie mogła wybierać i przebierać między mężczyznami, których scenarzyści postawią na jej drodze. Będą wśród nich jej byli, obecni i przyszli partnerzy, pozostaje zatem tylko pytanie, którego z nich Inga serialowa wybierze.

15. sezon "Przyjaciółek" trafi na antenę Polsatu najpewniej wiosną przyszłego roku - w ostatnich latach "Przyjaciółki" zaczynały się w marcu.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Liszowska zdradziła, co wydarzy się w 15. sezonie "Przyjaciółek". Będzie gorąco i to dosłownie

Finał sezonu 14. możecie oglądać w czwartek 28 listopada o godzinie 21:10.

DK