"Big Brother". Niespodzianka w domu Wielkiego Brata. W show pojawiły się dwie nowe osoby. Uczestnicy: Ale fagas!

Kolejny odcinek "Big Brother Arena" za nami. W tym tygodniu show opuściła Ewa. Teraz jej miejsce zajęły dwie nowe osoby.

"Big Brother" nadal zaskakuje widzów. W ostatnich dniach w formacie pojawił się Tomasz Karolak. Emocji dostarczyła też Ewa Kępys, która sama zdecydowała się opuścić program. Teraz okazuje się, że do show dołączyły dwie nowe osobyJedną z nich wybrali widzowie, drugą uczestnicy.

"Big Brother": Kim są nowi uczestnicy 

W niedzielę na oficjalnym koncie instagramowym show pojawiła się informacja, że do programu dołączają kolejne osoby. Szansę na wejście do formatu miały trzy osoby: singielka i pasjonatka sportu Sandra MendelowskaEwelina Puzio, która prowadzi firmę zajmującą się transportem i prowadzeniem robót ziemnych i Bartłomiej Czochara - były wojskowy, nurek, zawodowy strażak. Wszyscy oni zamieszkali w sekretnym pokoju domu Wielkiego Brata. Mogli podglądać ich nie tylko fani "Big Brothera", ale też mieszkańcy domu.

"Big Brother". Kto dostał się do programu

Po tym, jak Ewa opuściła show, okazało się, że w tym tygodniu nikt nie opuści już domu Wielkiego Brata. Widzowie nie zostali jednak pozbawiani możliwości głosowania. Produkcja postanowiła jednak, że fani zdecydują, kto dołączy do ekipy. 

I tak podczas 'Big Brother Arena' dowiedzieliśmy się, że do programu decyzją widzów dostała się Sandra. 

 

Ania, która została wyznaczona przez Wielkiego Brata, zdecydowała natomiast, że w następnych tygodniach będzie towarzyszył im Bartek. 

Ale fagas - krzyczeli pozostali uczestnicy show, kiedy zobaczyli zdjęcia strażaka. 
 

Dobry wybór?

Big Brother Ewa Kępys opuszcza program po rozmowie z Natanem

Zobacz wideo