Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"! Znamy powód decyzji tancerza

Adam Adamonis - tancerz z programu "Taniec z gwiazdami" - rezygnuje z dalszego udziału w show. Jak czytamy w komunikacie, odnowiła się jego kontuzja nogi. Co z piątkowym występem Sandry Kubickiej, która była jego partnerką na parkiecie?

Adam Adamonis niespodziewanie, bo zaledwie dzień przed emisją kolejnego odcinka zrezygnował z "Tańca z gwiazdami". Powód podano w oficjalnym komunikacie stacji. U tancerza odnowiła się kontuzji nogi, przez co już na początku października jeden z jego występów stanął pod znakiem zapytania. Okazuje się, że kontuzja jest na tyle poważna, że niemożliwe jest kontynuowanie prac na planie programu.

"Taniec z gwiazdami" - Adam Adamonis rezygnuje z programu

Adam Adamonis w "Tańcu z gwiazdami" był tanecznym partnerem celebrytki i modelki Sandry Kubickiej. Niestety, na trzy tygodnie przed wielkim finałem u tancerza odnowiła się kontuzja nogi. W środę wieczorem zmuszony był podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w programie.

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki - napisał Adam Adamonis w komunikacie.

Nie wiadomo jeszcze, z kim zatańczy Sandra Kubicka w piątkowym odcinku.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (7)
Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"! Znamy powód decyzji tancerza
Zaloguj się
 • Gość: Rene

  Oceniono 5 razy 5

  Odpowiedzialna decyzja, ale szkoda bo to bardzo symatyczny facet :-)

 • Gość: Iga

  Oceniono 7 razy 5

  Szkoda, bardzo pozytywny facet. A jak teraz Kubicka z nowym partnerem wygra TzG? Czyja to będzie zasługa? I co z nagrodą dla tancerza?

 • Gość: Gosc

  0

  P.Adamie proszę WALCZYĆ o nogę i o zdrowie a P. Sandra? Niech też walczy o wygraną jest młodą pięknie tańczy powinna wygrać TZG czego jej życzę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  Adam sympatyczny ale tanecznie cienizna. Widać, że miał duża przerwę w zawodzie, Sandra tańczyła lepiej od niego

 • Gość: dd

  Oceniono 2 razy -2

  Narzeczony się obraził ale wrócił do PL i nagle partner taneczny znika ?
  A więc jednak nie ma dymu bez ognia.

 • Gość: bh

  Oceniono 2 razy -2

  Ona ma pecha jak jest dobrze na na maksa a jak żle to wszystko na głowe sie wali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX