Tata Pawła Fajdka siłuje się na rękę w programie "Starsza pani musi fiknąć". Nie ukrywał emocji: Nie ma kozaka na Polaka! [TYLKO U NAS]

W najbliższym odcinku programu "Starsza pani musi fiknąć" zobaczymy Pawła Fajdka i jego tatę Waldka. To prawdziwa męska wyprawa!

Przygotowana przez Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, podróż dla taty Waldka będzie małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Nieświadomy wielu wyzwań, jakim będzie musiał stawić czoło ojciec, ucieszy się na wiadomość o wspólnej męskiej wyprawie do Jordanii, gdyż panowie już dawno nie mieli okazji spędzić trochę czasu tylko we dwóch. Radość jednak okaże się przedwczesna… Bo ta rodzinna wycieczka z sielanką będzie miała niewiele wspólnego! Jedno jest pewne. Tej przygody obaj nie zapomną do końca życia.

"Starsza pani musi fiknąć". Paweł Fajdek z tatą podczas męskiej wyprawy

Zanim Paweł przejdzie do serwowania tacie przygód rodem z filmów z Indianą Jonesem, trzeba będzie zapewnić mu odpowiednią garderobę, gdyż na lotnisku przydarzy im się dość niefortunny wypadek. A mianowicie, wizyta w arabskim kraju zacznie się od zgubionego bagażu pana Waldka. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu wypadkowi losowemu tata będzie mógł wyposażyć się w ubrania odpowiednie do tutejszych warunków. A czeka ich między innymi noc spędzona na pustyni. Będą też m.in. wodne akrobacje i wspólne spacery po pustynnych, skalistych bezdrożach.

Emocjonalnym wyzwaniem dla pana Waldka będzie siłowanie się na rękę z arabskim mistrzem. Tata mistrza Polski podejdzie do tego zadania bardzo poważnie. Jak mu poszło? Zobaczycie to na naszym nagraniu!

Zobacz wideo

Na jakie jeszcze wyznania zdobędzie się tata Pawła Fajdka? Dowiecie się 9 października, o godz. 21.30, w programie "Starsza Pani musi fiknąć" w TVN.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.