Jurorzy "Top Model" zachwyceni uczestniczką. Prosili, żeby wzięła udział w show. Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz

W drugim odcinku 8. edycji "Top Model" doszło do niespodziewanej sytuacji. Jurorzy zachwycili się jedną z uczestniczek, jednak ona nie była do końca przekonana, czy dalej chce wziąć udział w programie.

Takiej sytuacji w "Top Model" jeszcze nie było. Na castingu pojawiła się dziewczyna, w której jurorzy dostrzegli ogromny potencjał. Gdy oznajmili, że chcą ją widzieć w dalszych etapach programu, ona nie wykazywała większego entuzjazmu, czym wywołała niemałe zaskoczenie wśród osób znajdujących się na planie. Ostatecznie jednak wyraziła zgodę na udział w show.

"Top Model". Olga zachwyciła jurorów

17-letnia Olga interesuje się sztuką, lubi malować obrazy, nie ma doświadczenia w modelingu. Na castingu pojawiła się z tatą, który też nie ukrywał, że jest zaskoczony zachowaniem córki. Michał Piróg stwierdził, że jest trudnym rozmówcą, gdyż nie chciała z nim prowadzić dłuższej rozmowy. Jednak gdy tylko pojawiła się na wybiegu przed jurorami, od razu wzbudziła w nich zainteresowanie. Kasia Sokołowska stwierdziła, że bardzo jej się podoba. Olga jest dość specyficzna, na co zwrócił uwagę Marcin Tyszka.

O, coś mnie zmęczyło - mówił, naśladując jej ruchy.
Olga, a ty bardzo się nie wyspałaś dzisiaj? - zapytał Dawid Woliński.

'Top Model''Top Model' Screen z TVN/ 'Top Model'

"Top Model". Jurorzy wyprosili uczestniczkę, żeby wzięła udział

Za to Kasia Sokołowska nie mogła powstrzymać się przed komplementowaniem 17-latki. Zachwycała się, że jest bardzo zdolna.

Olga, czy ty jesteś gotowa na naukę? - zapytała się uczestniczki. 
Jestem gotowa, ale to, jak sobie z nią poradzę, to już inna sprawa - odpowiedziała.
O, to dajesz nam dużo nadziei - śmiał się Tyszka.

W 8. edycji "Top Model" pojawił się uczestnik, który choruje na zespół Tourette'a. Zachwycił jurorów i widzów. Hubert Gromadzki z poprzedniej edycji komentuje jego szanse na karierę:

Zobacz wideo

Jurorzy próbowali z niej wyciągnąć, dlaczego myśli, że nie da sobie rady. Tłumaczyła, że "jest za mało doświadczona". Joanna Krupa ze zdziwieniem zwróciła się do niej, czy chce się poddać. Stwierdziła, że w sumie może spróbować. Gdy się wahała, namawiali ją i przekonywali, że liczą, że zgodzi się wziąć udział. 

To jest niewiarygodne. Oni mówią, że ją chcą, tylko teraz pytanie, czy ona chce - podsumował zaskoczony Piróg.

Jurorzy rozmawiali między sobą, że taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w historii programu i to nie oni, a modelka decyduje, czy chce zostać w programie. Ostatecznie podjęła próbę i zobaczymy ją w dalszych etapach.

Top ModelTop Model Screen z TVN/ Top Model

Myślicie, że jurorzy słusznie o nią walczyli?

AW

Więcej o: